
Solenoidinis vožtuvas, EV250B, Veikimas: NO, G, 1/2, 4 m³/h, EPDM
032U537216
Terpės rekomendacijos: Techninis ir minkštas vanduo, Patvirtinimas: DNVGL-CG-0339; SINTEF; GL; PZH; CE, Korpuso medžiaga: DZR žalvaris, Veikimas: Su pagalbiniu keltuvu, Kelių skaičius: 2/2
Šis gaminys nebegaminamas.
Gaminio nebegalima įsigyti, tačiau vis tiek galite rasti informacijos apie jį, įskaitant techninės priežiūros vadovus, brėžinius ir kt.
Jei ieškote panašaus gaminio, galite peržiūrėti kitas to paties gaminio tipo parinktis apsilankę gaminio tipo puslapyje.: Greitas parinkimas, EV250B, Greitas parinkimas, EV250B, Greitas parinkimas, EV250B
Rekomenduojamas pakeitimas: 018F7358, 032U537216, 042N1256, 132U2453
032U537216
Gaminių specifikacija
Charakteristika | Vertė |
|---|---|
| Angos dydis [mm] | 12.00 mm |
| Angos dydžio dalis [col.] | 1/2 in |
| Application | Uždara ir drenavimo (sistema) |
| Apsk. laikas iki atidarymo, vanduo [ms] | 100 ms |
| Apsk. laikas iki uždarymo, vanduo [ms] | 100 ms |
| CE mark | Yes |
| China RoHS compliance | Yes with exemptions |
| China RoHS exemption clause | 7.3 |
| Contains batteries | No |
| Cv vertė [gal/min] | 4.600 gal/min |
| Dalių kiekis pakuotė formate | 24 vnt. |
| Dalių programos pavadinimas | EV250B |
| Dažnis [Hz] | 50 Hz |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Diferencinis slėgis [bar] [min.] | 0.000 bar |
| Diferencinis slėgis [psi] [maks.] | 145.000 psi |
| Diferencinis slėgis [psi] [min.] | 0.000 psi |
| EEE category | 5 small equipment (any external dimension < 50 cm) |
| Elektros jungtis | Kištukas DIN 43650-A |
| Energijos sunaudojimas [W] 50 Hz | 11.0 W |
| EU RoHS compliance | Yes with exemptions |
| EU RoHS exemption clause | 6(c) |
| In scope of WEEE | Yes |
| Jungčių medžiaga | DZR žalvaris |
| Jungties standartas | ISO 228-1 |
| Kelių skaičius | 2/2 |
| Korpuso IP vardinė reikšmė | IP65 |
| Korpuso medžiaga | DZR žalvaris |
| Kv reikšmė [m³/h] | 4.000 m³/h |
| Maks. aplinkos temperatūra [°C] | 80 °C |
| Maks. aplinkos temperatūra [°F] | 176 °F |
| Maks. bandymo slėgis [bar] | 15.0 bar |
| Maks. bandymo slėgis [psig] | 217.5 psig |
| Maks. Darbinis slėgis [bar] | 10.0 bar |
| Maks. Darbinis slėgis [psig] | 145 psig |
| Maks. terpės klampumas [cSt] | 50 cSt |
Charakteristika | Vertė |
|---|---|
| Material Description | Valve EV250B 12BD G 12E NO000 BB024AS |
| Pakavimo formatas | Kelių elementų pakuotė |
| Patvirtinimas | CEDNVGL-CG-0339GLPZHSINTEF |
| Pavara | B |
| Pavaros dydis | 13.5 mm |
| Pavaros dydis [col.] | 0.53 in |
| Pavaros sistema [mm] | 13.5 mm |
| Product line | Air Conditioning and Commercial Refrigeration |
| Produkto pavadinimas | Solenoidinis vožtuvas |
| Produkto priedai | Solenoidinės ritės priedaiSolenoidinio vožtuvo priedai |
| Produkto tipas | EV250B |
| Produktų grupė | Solenoidiniai vožtuvai |
| REACH kandidatinio sąrašo medžiagos | Lead (CAS no. 7439-92-1) |
| Ritės pasirinkimas | Spaustukas |
| Ritės tipas | BB |
| Sandarinimo medžiaga | EPDM |
| SCIP dokumentacijos gaminio pavadinimas | EV250B NO - solenoid valve |
| SCIP dokumentacijos Nr. | d367528f-afd7-4ce7-98d3-93a4c38934b8 |
| Skysčių grupė | 1 |
| Slėgio perkrytis [bar] [Maks.] | 10.000 bar |
| Specifikacijos raktas | EV250B 12BD G 12E NO000 BB024A |
| Sujungimo dydis [col.] | 1/2 |
| Sujungimo tipas | G |
| Terpės leistinos paklaidos komentarai | -30–120 °C: 0–10 bar120–140 °C: 0–4 barŠiek tiek agresyvi terpė |
| Terpės rekomendacijos | Techninis ir minkštas vanduo |
| Terpės temperatūros diapazonas [°C] [maks.] | 120 °C |
| Terpės temperatūros diapazonas [°C] [Min.] | -30 °C |
| Terpės temperatūros diapazonas [°F] [maks.] | 248 °F |
| Terpės temperatūros diapazonas [°F] [min.] | -22 °F |
| Tiekimo įtampa [V] kint. srovė | 24 V |
| Tiekimo įtampa 50 Hz maks. [V] | 24 V |
| Tinkamas naudoti | Solenoidinio vožtuvo atsarginės dalys |
| Tipo pavadinimas | EV250B 12 |
| Veikimas | NO |
| Veikimas | Su pagalbiniu keltuvu |
| Vidinė / jungtinė jungtis | Vidinis |
Bendrosios specifikacijos
Charakteristika | Vertė |
|---|---|
| Bruto svoris | 0.848 Kilogram |
| Grynasis svoris | 0.794 Kilogram |
| Tūris | 0.869 Liter |
Charakteristika | Vertė |
|---|---|
| EAN/UPC | 5702423218059 |
| Proposition 65 | Cancer and Reproductive Harm |