
027L4226
027L4226
Gaminių specifikacija
Charakteristika | Vertė |
|---|---|
| 1 modulio tipas | ICFS 25 |
| 1 modulis | Stabdymo vožtuvas |
| 2 modulio tipas | ICFF 25E |
| 2 modulis | Filtras |
| 3 modulio tipas | ICSH 25-10 |
| 3 modulis | Valdymo vožtuvas |
| 4 modulio tipas | ICFS 25 |
| 4 modulis | Stabdymo vožtuvas |
| Aušinimo medžiagos | R1234yfR1234ze(E)R125R134aR22R227eaR236faR245faR32R401AR402AR404AR407AR407BR407CR407FR407HR409AR410AR417AR421AR422AR422BR422DR438AR442AR444BR447AR447BR448AR449AR449BR450AR452AR452BR454AR454BR454CR455AR463AR502R507AR513AR513BR515AR515BR516AR717R744 |
| CE mark | Yes |
| China RoHS compliance | Yes with exemptions |
| China RoHS exemption clause | 7.17.2 |
| Contains batteries | No |
| Dalių kiekis pakuotė formate | 1 vnt. |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| EU RoHS compliance | Yes with exemptions |
| EU RoHS exemption clause | 6(a)6(b) |
| Įranga | Dangtelis |
| Jungties standartas | ASME B 16.11 |
| Kategorija | II |
| Korpuso medžiaga | Plienas |
| Kryptis | Tiesus |
| Maks. Darbinis slėgis [bar] | 65.0 bar |
| Maks. Darbinis slėgis [psig] | 943 psig |
| Material Description | Valve Station ICF 25-4-47H10 |
| Pakavimo formatas | Viena pakuotė |
Charakteristika | Vertė |
|---|---|
| Patvirtinimas | CEEACLLC CDC TYSKTÜVUL |
| Paviršiaus danga | ZnCr04 |
| Product line | Industrial Refrigeration |
| Produkto aprašymas | Valdymo sprendimas |
| Produkto pavadinimas | Vožtuvo stotis |
| Produkto priedai | ICF priedai |
| Produkto tipas | ICF 25-4-47H10 |
| Produktų grupė | Daugiafunkciai vožtuvai |
| REACH kandidatinio sąrašo medžiagos | Lead (CAS no. 7439-92-1) |
| SCIP dokumentacijos gaminio pavadinimas | ICF |
| SCIP dokumentacijos Nr. | f6a29f33-704f-4e94-9054-608e74f2a435 |
| Skysčių grupė | 1 |
| Šoninio prievado kiekis [vnt.] | 4 vnt. |
| Šoninio prievado vieta | P2-P3-P5-P6 |
| Sujungimo dydis [col.] | 1 in |
| Sujungimo dydis [mm] | 25 mm |
| Sujungimo tipas | Lizdinis virinimas |
| Temperatūros diapazonas [°C] [Maks.] | 120 °C |
| Temperatūros diapazonas [°C] [Min.] | -60 °C |
| Temperatūros diapazonas [°F] [maks.] | 248 °F |
| Temperatūros diapazonas [°F] [min.] | -76 °F |
| Tinkamas naudoti | ICF atsarginės dalys |
| Tipo kodas ICF | ICF-25-4-25SSXFEH2SXXXXX4XXX |
| UL mark | Yes |
| UL patvirtinimo failo vardas | AUŠINIMO MEDŽIAGOS VOŽTUVAS 53R0 |
Bendrosios specifikacijos
Charakteristika | Vertė |
|---|---|
| Bruto svoris | 21.5 Kilogram |
| Grynasis svoris | 19 Kilogram |
| Tūris | 65.121 Liter |
Charakteristika | Vertė |
|---|---|
| EAN/UPC | 5715162717080 |
| Proposition 65 | Cancer and Reproductive Harm |