
Filtro sausintuvas, gaubtas, DCRE
023U7611
Jungčių medžiaga: Varis
023U7611
Gaminių specifikacija
Charakteristika | Vertė |
|---|---|
| „LiqCap“ kond. (ARI 710-2009)[SI] | Delta p=0,07 bartliq= 30°Ctvap=-15°C |
| Aušinimo medžiagos | R32R452BR454B |
| China RoHS compliance | Yes |
| China RoHS exemption clause | No |
| Contains batteries | No |
| Dalių kiekis pakuotė formate | 1 vnt. |
| Dalių programos pavadinimas | DCRE |
| Dangtis | Kištukas |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| EU RoHS compliance | Yes |
| EU RoHS exemption clause | No |
| Gaubto tūris [JAV sk. unc.] | 29.75 Fluid Ounce US |
| Gaubto tūris [l] | 0.88 L |
| Grynasis tūris [JAV sk. unc.] | 29.75 Fluid Ounce US |
| Grynasis tūris [l] | 0.880 L |
| Jungčių medžiaga | Varis |
| Kategorija | Art. 4, par. 3 |
| Kategorija | ELIMINATOR |
| Korpuso medžiaga | Plienas |
| Liq Cap [Kw] | R32: 351.0R452B: 292.5R454B: 299.5 |
| Liq Cap [TR] | R32: 99.8R452B: 83.2R454B: 85.1 |
| LiqCapCond (ARI 710-2009)[IMP] | Delta p=1 psitliq= 86°Ftvap=5°F |
| Maks. Darbinis slėgis [bar] | 50.0 bar |
| Maks. Darbinis slėgis [psig] | 725 psig |
Charakteristika | Vertė |
|---|---|
| Material Description | DCRE Filter 04813s Assy |
| Pakavimo formatas | Viena pakuotė |
| Pridedamos dalys | 1 gaubt.2 veltinio tarpikliai8 varžtai |
| Product line | Air Conditioning and Commercial Refrigeration |
| Produkto aprašymas | Aušinimo medžiagos filtro džiovintuvas |
| Produkto pavadinimas | Filtro sausintuvas, gaubtas |
| Produkto priedai | DCR priedai |
| Produkto tipas | DCRE |
| Produktų grupė | Filtro sausintuvai |
| REACH kandidatinio sąrašo medžiagos | No |
| Rėmelis | Ne |
| Šerdies dydžio kodas | 48 cu.in. |
| Šerdžių skaičius | 1 |
| Skysčių grupė | 2 |
| Srauto krypties indikatorius | Etiketė spausdinta 1 krypties rodyklė |
| Sujungimo litavimo dydis [col.] | 1 5/8 in |
| Sujungimo tipas | LITAVIMAS, ODF |
| Temperatūros diapazonas [°C] [Maks.] | 70 °C |
| Temperatūros diapazonas [°C] [Min.] | -40 °C |
| Temperatūros diapazonas [°F] [maks.] | 160 °F |
| Temperatūros diapazonas [°F] [min.] | -40 °F |
| Tinkamas naudoti | DCR atsarginės dalys |
| Tipo pavadinimas | DCRE 04813s |
| UL patvirtinimo failo vardas | SA6398 |
Bendrosios specifikacijos
Charakteristika | Vertė |
|---|---|
| Bruto svoris | 6.385 Kilogram |
| Grynasis svoris | 5.535 Kilogram |
| Tūris | 11.408 Liter |
Charakteristika | Vertė |
|---|---|
| EAN/UPC | 5702428675161 |
| Proposition 65 | Cancer and Reproductive Harm |