
Užsukamieji vožtuvai, RTR 15/6TB, Jungtis montavimui į sieną
013G7000
RTR 15/6TB special lance valve for radiator side connection
Šis gaminys nebegaminamas.
Gaminio nebegalima įsigyti, tačiau vis tiek galite rasti informacijos apie jį, įskaitant techninės priežiūros vadovus, brėžinius ir kt.
013G7000
Gaminių specifikacija
Charakteristika | Vertė |
|---|---|
| Bandomasis slėgis [bar] | 16 bar |
| CE mark | Out of scope |
| Contains batteries | No |
| Darbinis slėgis [bar] [Maks.] | 10 bar |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Jungties dydis išorinis | R 1/2 |
| Jungties dydis vidinis | Rp 1/2 |
| Konstrukcija | Jungtis montavimui į sieną |
| Kvs reikšmės [m³/h] | 1.00 m³/h |
| Material Description | RTR 15/6TB |
| Product line | 03 |
Charakteristika | Vertė |
|---|---|
| Produkto tipas | RTR 15/6TB |
| Produktų grupė | Užsukamieji vožtuvai |
| REACH kandidatinio sąrašo medžiagos | Lead (CAS no. 7439-92-1) |
| Savybės | RTR 15/6TB special lance valve for radiator side connection |
| SCIP dokumentacijos gaminio pavadinimas | RTR 15/6T & 15/6TB Radiator valve |
| SCIP dokumentacijos Nr. | b15d8075-3f95-4c74-aba4-ad371189fd70 |
| Slėgio perkryčio diapazonas [bar] [Maks.] | 0.60 bar |
| Srauto temperatūra [°C] [Maks.] | 120 °C |
| Taikymas | Dvivamzdė sistema |
| UL mark | Out of scope |
Bendrosios specifikacijos
Charakteristika | Vertė |
|---|---|
| Bruto svoris | 0.57 Kilogram |
| Grynasis svoris | 0.562 Kilogram |
| Tūris | 1.044 Liter |
Charakteristika | Vertė |
|---|---|
| EAN/UPC | 5702425126260 |
| Proposition 65 | Cancer and Reproductive Harm |