
AVTQ
003L3026
AVTQ-MEMBR.GEH.
Šis gaminys nebegaminamas.
Gaminio nebegalima įsigyti, tačiau vis tiek galite rasti informacijos apie jį, įskaitant techninės priežiūros vadovus, brėžinius ir kt.
003L3026
Gaminių specifikacija
Charakteristika | Vertė |
|---|---|
| Aplinkos temperatūra [°C] [Maks.] | 70 °C |
| Aplinkos temperatūra [°C] [Min.] | 0 °C |
| Contains batteries | No |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Material Description | AVTQ-MEMBR.GEH. |
| Product line | 08 |
Charakteristika | Vertė |
|---|---|
| Produkto tipas | AVTQ |
| Produktų grupė | Pavaros – temperatūros |
| Savybės | AVTQ-MEMBR.GEH. |
| Transportavimo temperatūra [°C] [Maks.] | 50 °C |
| Transportavimo temperatūra [°C] [Min.] | -20 °C |
| Veikimas | Srauto pavara |
Bendrosios specifikacijos
Charakteristika | Vertė |
|---|---|
| Bruto svoris | 0.59 Kilogram |
Charakteristika | Vertė |
|---|---|
| Grynasis svoris | 0.59 Kilogram |