
slėgio jungiklis, CKB
061Z5002
Atstatymofunkcija: Rankinis, Slėgio jungties tipas: Platėjanti mova, Slėgio jungties dydis: 1/4 in, Korpuso IP vardinė reikšmė: IP65, Maks. Darbinis slėgis [bar]: 143
061Z5002
Gaminių specifikacija
Charakteristika | Vertė |
|---|---|
| Aplinkos temperatūros diapazonas [°C] [Maks.] | 70 °C |
| Aplinkos temperatūros diapazonas [°C] [Min.] | -40 °C |
| Aplinkos temperatūros diapazonas [°F] [maks.] | 158 °F |
| Aplinkos temperatūros diapazonas [°F] [Min.] | -40 °F |
| Atstatymofunkcija | Rankinis |
| Aušinimo medžiagos | R744 |
| CE mark | Yes |
| China RoHS compliance | Yes |
| China RoHS exemption clause | No |
| Contains batteries | No |
| Dalių kiekis pakuotė formate | 25 vnt. |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Didesnis aktyv. slėgis [bar] | 40.00 bar |
| Didesnis aktyv. slėgis [psi] | 580 psi |
| Elektros jungčių komentarai | DIN plug not included |
| Elektros jungtis | DIN kištukas |
| EU RoHS compliance | Yes |
| EU RoHS exemption clause | No |
| Kontakto vardinė reikšmė | AC=6 A, 250 V |
| Kontaktofunkcija | SPDT |
| Korpuso IP vardinė reikšmė | IP65 |
| Maks. Darbinis slėgis [bar] | 143.0 bar |
Charakteristika | Vertė |
|---|---|
| Maks. Darbinis slėgis [psig] | 2074 psig |
| Material Description | CKB Pressure Switch CKB-2UCBM5002 |
| Pakavimo formatas | Kelių elementų pakuotė |
| Patvirtinimas | C UL US UL60730CE 0035TÜVUKCA |
| Product line | Air Conditioning and Commercial Refrigeration |
| Produkto pavadinimas | slėgio jungiklis |
| Produkto tipas | CKB |
| Produktų grupė | Jungikliai ir termostatai |
| REACH kandidatinio sąrašo medžiagos | No |
| Slėgio diapazono kategorija | Aukštas slėgis |
| Slėgio jungties dydis | 1/4 in |
| Slėgio jungties ilgis [col.] | 1.69 in |
| Slėgio jungties ilgis [mm] | 43 mm |
| Slėgio jungties pastabos | Išleidiklis |
| Slėgio jungties tipas | Platėjanti mova |
| Slėgis, kištukas / lizdas | LIZDINIS |
| Specifikacijos raktas | CKB-2UCBM5002 |
| Terpės temperatūros diapazonas [°C] [maks.] | 150 °C |
| Terpės temperatūros diapazonas [°C] [Min.] | -40 °C |
| Terpės temperatūros diapazonas [°F] [maks.] | 302 °F |
| Terpės temperatūros diapazonas [°F] [min.] | -40 °F |
Bendrosios specifikacijos
Charakteristika | Vertė |
|---|---|
| Bruto svoris | 0.211 Kilogram |
| Grynasis svoris | 0.18 Kilogram |
Charakteristika | Vertė |
|---|---|
| Tūris | 0.52 Liter |
| EAN/UPC | 5715162610008 |