
Pressure switch, CKB
061Z4022
Reset function: Auto, Pressure connection type: Flare, Pressure connection size: 1/4 in, Enclosure rating IP: IP65, Max. Working Pressure [bar]: 143
061Z4022
Gaminių specifikacija
Charakteristika | Vertė |
|---|---|
| Aplinkos temperatūros diapazonas [°C] [Maks.] | 70 °C |
| Aplinkos temperatūros diapazonas [°C] [Min.] | -40 °C |
| Aplinkos temperatūros diapazonas [°F] [maks.] | 158 °F |
| Aplinkos temperatūros diapazonas [°F] [Min.] | -40 °F |
| Atstatymofunkcija | Auto |
| Aušinimo medžiagos | R744 |
| Contains batteries | No |
| Dalių kiekis pakuotė formate | 25 pc |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Didesnis aktyv. slėgis [bar] | 117.00 bar |
| Didesnis aktyv. slėgis [psi] | 1697 psi |
| Elektros jungčių komentarai | DIN plug not included |
| Elektros jungtis | DIN Spade |
| Kontakto vardinė reikšmė | AC=6 A, 250 V |
| Kontaktofunkcija | SPDT |
| Korpuso IP vardinė reikšmė | IP65 |
| Maks. Darbinis slėgis [bar] | 143.0 bar |
| Maks. Darbinis slėgis [psig] | 2074 psig |
| Material Description | CKB Pressure Switch CKB-2UCBA4022 |
| Mažesnis aktyv. slėgis [bar] | 107.00 bar |
Charakteristika | Vertė |
|---|---|
| Mažesnis aktyv. slėgis [psi] | 1552 psi |
| Pakavimo formatas | Industrial pack |
| Patvirtinimas | C UL US UL60730CE 0035TÜV |
| Product line | Air Conditioning and Commercial Refrigeration |
| Produkto pavadinimas | Pressure switch |
| Produkto tipas | CKB |
| Produktų grupė | Switches and thermostats |
| Slėgio diapazono kategorija | High pressure |
| Slėgio jungties dydis | 1/4 in |
| Slėgio jungties ilgis [col.] | 1.69 in |
| Slėgio jungties ilgis [mm] | 43 mm |
| Slėgio jungties pastabos | Deflator |
| Slėgio jungties tipas | Flare |
| Slėgis, kištukas / lizdas | Female |
| Specifikacijos raktas | CKB-2UCBA4022 |
| Terpės temperatūros diapazonas [°C] [maks.] | 150 °C |
| Terpės temperatūros diapazonas [°C] [Min.] | -40 °C |
| Terpės temperatūros diapazonas [°F] [maks.] | 302 °F |
| Terpės temperatūros diapazonas [°F] [min.] | -40 °F |
Bendrosios specifikacijos
Charakteristika | Vertė |
|---|---|
| Bruto svoris | 0.242 Kilogram |
| Grynasis svoris | 0.214 Kilogram |
Charakteristika | Vertė |
|---|---|
| EAN/UPC | 5715255005803 |