
Kasetės slėgio jungiklis, ACB, 20 bar, 16 bar
061F6811
Didesnis aktyv. slėgis [bar]: 20, Mažesnis aktyv. slėgis [bar]: 16, Atstatymofunkcija: Auto, Kontaktofunkcija: SPST(NC), Slėgio jungties tipas: LITAVIMAS, ODF, Elektros jungtis: Kištukų jungtys, Korpuso IP vardinė reikšmė: IP40
061F6811
Gaminių specifikacija
Charakteristika | Vertė |
|---|---|
| Aplinkos temperatūros diapazonas [°C] [Maks.] | 85 °C |
| Aplinkos temperatūros diapazonas [°C] [Min.] | -30 °C |
| Aplinkos temperatūros diapazonas [°F] [maks.] | 185 °F |
| Aplinkos temperatūros diapazonas [°F] [Min.] | -20 °F |
| Atstatymofunkcija | Auto |
| Aušinimo medžiagos | R125R134aR22R404AR407CR410AR438AR448AR449AR452AR513A |
| China RoHS compliance | Yes |
| China RoHS exemption clause | No |
| Contains batteries | No |
| Dalių kiekis pakuotė formate | 300 vnt. |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Didesnis aktyv. slėgis [bar] | 20.00 bar |
| Didesnis aktyv. slėgis [psi] | 290 psi |
| Elektros jungtis | Kištukų jungtys |
| EU RoHS compliance | Yes |
| EU RoHS exemption clause | No |
| Kontakto vardinė reikšmė | AC=6 A, 250 V |
| Kontaktofunkcija | SPST(NC) |
| Korpusas | ĮPRASTNIS KARŠTAS-TIRPD. |
| Korpuso IP vardinė reikšmė | IP40 |
| Maks. Darbinis slėgis [bar] | 45.0 bar |
| Maks. Darbinis slėgis [psig] | 650 psig |
Charakteristika | Vertė |
|---|---|
| Material Description | ACB Cartridge Switch 2UB330 I/300 |
| Mažesnis aktyv. slėgis [bar] | 16.00 bar |
| Mažesnis aktyv. slėgis [psi] | 232 psi |
| Pakavimo formatas | Pramoninis paketas |
| Product line | Air Conditioning and Commercial Refrigeration |
| Produkto pavadinimas | Kasetės slėgio jungiklis |
| Produkto priedai | Jungiklių priedai |
| Produkto tipas | ACB |
| Produktų grupė | Jungikliai ir termostatai |
| REACH kandidatinio sąrašo medžiagos | No |
| Slėgio diapazono kategorija | Aukštas slėgis |
| Slėgio jungties dydis [mm] | 6.00 mm |
| Slėgio jungties pastabos | Cu vamzdelis (galas=7mm) |
| Slėgio jungties tipas | LITAVIMAS, ODF |
| Specifikacijos raktas | ACB-2UB330 |
| Terpės temperatūros diapazonas [°C] [maks.] | 135 °C |
| Terpės temperatūros diapazonas [°C] [Min.] | -55 °C |
| Terpės temperatūros diapazonas [°F] [maks.] | 275 °F |
| Terpės temperatūros diapazonas [°F] [min.] | -70 °F |
| Tinkamas naudoti | Ne |
| Trūkimo slėgis [bar] | 200.0 bar |
| Trūkimo slėgis [psig] | 2900 psig |
Bendrosios specifikacijos
Charakteristika | Vertė |
|---|---|
| Bruto svoris | 0.023 Kilogram |
| Grynasis svoris | 0.022 Kilogram |
Charakteristika | Vertė |
|---|---|
| Tūris | 0.069 Liter |
| EAN/UPC | 5702424057732 |