
Termostaatit, DEVIreg™ 850, Anturin tyyppi: ilman anturia
140F1085
Näytön tyyppi: 2x16 merkin valaistu näyttö
140F1085
Tuotteen määrittelytiedot
Ominaisuudet | Arvo |
|---|---|
| 2-napainen kytkin | Ei |
| Anturin tyyppi | ilman anturia |
| Anturivikojen tarkkailu | Kyllä |
| CE-hyväksytty | Yes |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| DIN-asennus | Kyllä |
| EEE-luokka | 5 small equipment (any external dimension < 50 cm) |
| Elementti IP-luokka | 20 |
| EU RoHS -vaatimustenmukaisuus | Yes with exemptions |
| EU:n RoHS-vapautuslauseke | 6(c) |
| Hyväksyntä | CE |
| Ilmaisintyyppi | LED |
| Induktiivinen kuorma | cos φ= 0.3 max 1A |
| Käyttökohde | Asphalt ice and snow meltingGround ice and snow meltingRoof frost protection |
| Kiinan RoHS-vaatimustenmukaisuus | Out of scope |
| Korkeus [mm] | 86 mm |
| Kuvaus | DEVIreg 850 IV Latin PSU |
| Kytkinrele | 1-napainen |
| Leveys [mm] | 23.50 mm |
| Material Description | DEVIreg 850 IV Latin with PSU |
| Näytön tyyppi | 2x16 merkin valaistu näyttö |
| Näyttö (kyllä/ei) | Kyllä |
| Pakkauksen korkeus [mm] | 72 mm |
| Pakkauksen leveys [mm] | 232 mm |
| Pakkauksen syvyys [mm] | 280 mm |
| Paristovarmennettu | Ei |
Ominaisuudet | Arvo |
|---|---|
| Product line | 21 |
| Resistiivinen kuorma maks. [A] | 15 A |
| SCIP-asiakirjan nro | 7a73589d-5564-4385-abca-03fd7de34e2a |
| SCIP-asiakirjan tuotenimi | "Temperature controller for and and snow melting systems" |
| Sertifioinnin suorittanut yritys | Intertek Semko |
| Sisältää paristot | No |
| Syöttöjännite [V] AC | 230 V |
| Syöttöjännite [V] AC [maks.] | 240 V |
| Syöttöjännite [V] AC [min.] | 220 V |
| Syvyys [mm] | 53 mm |
| Takuu [vuosi] | 2 |
| Tuotekuvaus | DEVIreg™ 850 |
| Tuoteryhmä | Termostaatit |
| Tuotetyyppi | DEVIreg™ 850 |
| UL-hyväksytty | No |
| UNSPSC-KOODI | 41112209 |
| Valmiustilan tehonkulutus [W] [Maks.] | 3.00 W |
| Varastointilämpötila [°C] [Maks.] | 65 °C |
| Varastointilämpötila [°C] [Min.] | -20 °C |
| Väri | Valkoinen RAL 9010 |
| Warranty type | 2-year product warranty |
| WEEE-direktiivin piirissä | Yes |
| Yhteensopiva kehysjärjestelmä | Ei |
| Ympäristön lämpötila [°C] [Maks.] | 40 °C |
| Ympäristön lämpötila [°C] [Min.] | -10 °C |
Yleiset spesifikaatiot
Ominaisuudet | Arvo |
|---|---|
| Bruttopaino | 0.828 Kilogram |
| Nettopaino | 0.82 Kilogram |
Ominaisuudet | Arvo |
|---|---|
| Määrä | 4.677 Liter |
| EAN/UPC | 5703466209264 |