
Termostaatit, DEVIreg™ 330, Anturin tyyppi: Johto
140F1070
Lämpötilan asetusalue [°C]: -10 - 10, Näytön tyyppi: EI NÄYTTÖÄ
140F1070
Tuotteen määrittelytiedot
Ominaisuudet | Arvo |
|---|---|
| 2-napainen kytkin | Ei |
| Anturin määrityspiste [Ohm/°C] | 15kΩ / 25°C |
| Anturin tyyppi | Johto |
| Asteikon määritys | -10 +10ºC |
| CE-hyväksytty | Yes |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| DIN-asennus | Kyllä |
| EEE-luokka | 5 small equipment (any external dimension < 50 cm) |
| Elementti IP-luokka | 20 |
| EU RoHS -vaatimustenmukaisuus | Yes |
| EU:n RoHS-vapautuslauseke | No |
| Hystereesi (+/-) | 0.20 |
| Hyväksyntä | CE |
| Ilmaisintyyppi | LED |
| Induktiivinen kuorma | cos φ= 0.3 max 1A |
| Käyttökohde | Asphalt ice and snow meltingCold storeGround ice and snow meltingPipe / tank frost protectionRoof frost protectionSport fieldsVineyard frost protection |
| Kiinan RoHS-vaatimustenmukaisuus | Out of scope |
| Korkeus [mm] | 86 mm |
| Kuulapaineen testilämpötila [°C] | 75 °C |
| Kuvaus | DEVIreg 330 -10<>+10° |
| Kytkinrele | 1-napainen |
| Lämpötilan asetusalue [°C] [Maks.] | 10 °C |
| Lämpötilan asetusalue [°C] [Min.] | -10 °C |
| Leveys [mm] | 36.00 mm |
| Liitinkaapelin koko maks. [mm²] | 2 x 2.5 |
| Material Description | THERMOSTAT DEVIREG 330 -10°C/+10°C - 1C |
| Näytön tyyppi | EI NÄYTTÖÄ |
| Pakkauksen korkeus [mm] | 85 mm |
Ominaisuudet | Arvo |
|---|---|
| Pakkauksen leveys [mm] | 95 mm |
| Pakkauksen syvyys [mm] | 140 mm |
| Product line | 21 |
| REACH-ehdokasluettelon aineet | No |
| Resistiivinen kuorma maks. [A] | 16 A |
| Saasteluokka | 2 |
| Säätelytyyppi | Hystereesi |
| Sertifioinnin suorittanut yritys | NEMKO |
| Sisältää paristot | No |
| Syöttöjännite [V] AC | 230 V |
| Syöttöjännite [V] AC [maks.] | 240 V |
| Syöttöjännite [V] AC [min.] | 220 V |
| Syvyys [mm] | 58 mm |
| Takuu [vuosi] | 2 |
| Tuotekuvaus | DEVIreg™ 330 |
| Tuoteryhmä | Termostaatit |
| Tuotetyyppi | DEVIreg™ 330 -sarja |
| UL-hyväksytty | No |
| UNSPSC-KOODI | 41112209 |
| Valmiustilan tehonkulutus [W] [Maks.] | 0.25 W |
| Varastointilämpötila [°C] [Maks.] | 65 °C |
| Varastointilämpötila [°C] [Min.] | -20 °C |
| Väri | Valkoinen RAL 9010 |
| Warranty type | 2-year product warranty |
| WEEE-direktiivin piirissä | Yes |
| Ympäristön lämpötila [°C] [Maks.] | 50 °C |
| Ympäristön lämpötila [°C] [Min.] | -10 °C |
Yleiset spesifikaatiot
Ominaisuudet | Arvo |
|---|---|
| Bruttopaino | 0.303 Kilogram |
| Nettopaino | 0.3 Kilogram |
Ominaisuudet | Arvo |
|---|---|
| Määrä | 1.131 Liter |
| EAN/UPC | 5703466209219 |