
Termostaatit, DEVIdry™ Pro Kit -paketti, Anturin tyyppi: NTC
19911006
Lämpötila - lattia [°C]: 5 - 45, Lämpötila - huone [°C]: 5 - 35, Näytön tyyppi: Kosketusnäyttö
Tämä tuote on poistettu valikoimasta.
Tuotetta ei enää voi ostaa, mutta siitä löytyy edelleen tietoja, kuten manuaalisia huolto-ohjeita, piirustuksia jne.
Jos etsit vastaavaa tuotetta, voit tutustua muihin vaihtoehtoihin saman tuotetyypin sivulla. : Termostaatit
19911006
Tuotteen määrittelytiedot
Ominaisuudet | Arvo |
|---|---|
| 2-napainen kytkin | Kyllä |
| Anturin määrityspiste [Ohm/°C] | 15kΩ / 25°C |
| Anturin tyyppi | NTC |
| CE-hyväksytty | Yes |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| DIN-asennus | Ei |
| EEE-luokka | 5 small equipment (any external dimension < 50 cm) |
| EU RoHS -vaatimustenmukaisuus | Yes |
| EU:n RoHS-vapautuslauseke | No |
| Hystereesi (+/-) | 0.40 |
| Hyväksyntä | CE |
| Hyväksyntästandardi | EN/IEC 60730-1 EN/IEC 60730-2-7 EN/IEC 60730-2-9 |
| Ilmaisintyyppi | LED |
| Induktiivinen kuorma | cos φ= 0.3 max 1A |
| Jäätymissuojaus [°C] | 5 °C |
| Käyttökohde | Floor heating |
| Kiinan RoHS-vaatimustenmukaisuus | Out of scope |
| Korkeus [mm] | 85 mm |
| Kuulapaineen testilämpötila [°C] | 75 °C |
| Kuvaus | DEVIdryPro Kit, Touch |
| Lämpötila - huone [°C] [Maks.] | 35 °C |
| Lämpötila - huone [°C] [Min.] | 5 °C |
| Lämpötila - lattia [°C] [Maks.] | 45 °C |
| Lämpötila - lattia [°C] [Min.] | 5 °C |
| Lämpötilan maks.rajoitin [°C] [Maks.] | 60 °C |
| Lämpötilan maks.rajoitin [°C] [Min.] | 20 °C |
| Lämpötilan min.rajoitin [°C] [Maks.] | 35 °C |
| Lämpötilan min.rajoitin [°C] [Min.] | 10 °C |
| Leveys [mm] | 85.00 mm |
| Liitinkaapelin koko maks. [mm²] | 2 x 2.5 |
Ominaisuudet | Arvo |
|---|---|
| Material Description | Devidry Pro Kit Control ELKO |
| Näytön tyyppi | Kosketusnäyttö |
| Näyttö (kyllä/ei) | Kyllä |
| Pakkauksen korkeus [mm] | 80 mm |
| Pakkauksen leveys [mm] | 230 mm |
| Pakkauksen syvyys [mm] | 280 mm |
| Product line | 21 |
| Resistiivinen kuorma maks. [A] | 16 A |
| Saasteluokka | 2 |
| Säätelytyyppi | Hystereesi |
| Sertifioinnin suorittanut yritys | EAC |
| Sisältää paristot | No |
| Syöttöjännite [V] AC [maks.] | 240 V |
| Syöttöjännite [V] AC [min.] | 220 V |
| Syvyys [mm] | 54 mm |
| Takuu [vuosi] | 2 |
| Tarvikesarja | Devidryn kokoonpanotyökalu |
| Termostaatin IP-luokka | 21 |
| Tuotekuvaus | DEVIdry™ Pro Kit -paketti |
| Tuoteryhmä | Termostaatit |
| Tuotetyyppi | DEVIdry™ Kit |
| UL-hyväksytty | No |
| UNSPSC-KOODI | 41112209 |
| Varastointilämpötila [°C] [Maks.] | 65 °C |
| Varastointilämpötila [°C] [Min.] | -20 °C |
| Väri | Valkoinen RAL 9010 |
| Warranty type | 2-year product warranty |
| WEEE-direktiivin piirissä | Yes |
| Ympäristön lämpötila [°C] [Maks.] | 30 °C |
| Ympäristön lämpötila [°C] [Min.] | 0 °C |
Yleiset spesifikaatiot
Ominaisuudet | Arvo |
|---|---|
| Bruttopaino | 0.808 Kilogram |
| Nettopaino | 0.8 Kilogram |
Ominaisuudet | Arvo |
|---|---|
| Määrä | 5.152 Liter |
| EAN/UPC | 5703466194515 |