
EZ336 3600W 400V, 3 kiinteät paneelit
95002107
Application: Other heating
95002107
Tuotteen määrittelytiedot
Ominaisuudet | Arvo |
|---|---|
| Asennuskorkeus [mm] [Min.] | 600 mm |
| CE-hyväksytty | Yes |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| EEE-luokka | 5 small equipment (any external dimension < 50 cm) |
| Hyväksyntä | CE |
| Käyttökohde | Other heating |
| Korkeus [mm] | 63 mm |
| Kuvaus | EZ336 3600W 400V, 3 kiinteät paneelit |
| Material Description | EZ336 3600W 400V, 3 fixed panel |
| Pakkauksen korkeus [mm] | 430 mm |
| Pakkauksen leveys [mm] | 1700 mm |
| Pakkauksen syvyys [mm] | 90 mm |
Ominaisuudet | Arvo |
|---|---|
| Product line | 21 |
| Sertifioinnin suorittanut yritys | CE |
| Sisältää paristot | No |
| Syöttöjännite [V] AC | 400 V |
| Syvyys [mm] | 336 mm |
| Tuotekuvaus | Elztrip EZ336 |
| Tuoteryhmä | Muut lämmitystuotteet |
| Tuotetyyppi | Patterilämmittimet |
| UL-hyväksytty | No |
| UNSPSC-KOODI | 40101819 |
| Värimaali | Valkoinen |
| WEEE-direktiivin piirissä | Yes |
Yleiset spesifikaatiot
Ominaisuudet | Arvo |
|---|---|
| Bruttopaino | 14.6 Kilogram |
| Nettopaino | 14.454 Kilogram |
Ominaisuudet | Arvo |
|---|---|
| Määrä | 65.79 Liter |
| EAN/UPC | 5703466175040 |