
EZ21731 (400V2) 1700W 400V, 2 kiinteät paneelit
95002100
Application: Other heating
95002100
Tuotteen määrittelytiedot
Ominaisuudet | Arvo |
|---|---|
| Asennuskorkeus [mm] [Min.] | 600 mm |
| CE-hyväksytty | Yes |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| EEE-luokka | 5 small equipment (any external dimension < 50 cm) |
| Hyväksyntä | CE |
| Käyttökohde | Other heating |
| Korkeus [mm] | 64 mm |
| Kuvaus | EZ21731 (400V2) 1700W 400V, 2 kiinteät paneelit |
| Material Description | 0011731 (400V2) 1700W 400V, 2 fixed pane |
| Pakkauksen korkeus [mm] | 290 mm |
| Pakkauksen leveys [mm] | 1260 mm |
| Pakkauksen syvyys [mm] | 65 mm |
Ominaisuudet | Arvo |
|---|---|
| Product line | 21 |
| Sertifioinnin suorittanut yritys | CE |
| Sisältää paristot | No |
| Syöttöjännite [V] AC | 400 V |
| Syvyys [mm] | 1221 mm |
| Tuotekuvaus | Elztrip EZ21731 |
| Tuoteryhmä | Muut lämmitystuotteet |
| Tuotetyyppi | Patterilämmittimet |
| UNSPSC-KOODI | 40101819 |
| Värimaali | Valkoinen |
| WEEE-direktiivin piirissä | Yes |
Yleiset spesifikaatiot
Ominaisuudet | Arvo |
|---|---|
| Bruttopaino | 9.2 Kilogram |
| Nettopaino | 9.108 Kilogram |
Ominaisuudet | Arvo |
|---|---|
| Määrä | 23.751 Liter |
| EAN/UPC | 5703466116685 |