
DEVItronic™, 20 W, Syöttöjännite [V] AC: 220 - 440, 100 mm
60802113
Application: Other heating
60802113
Tuotteen määrittelytiedot
Ominaisuudet | Arvo |
|---|---|
| CE-hyväksytty | Yes |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Elementti IP-luokka | 55 |
| EU RoHS -vaatimustenmukaisuus | Out of scope |
| Hyväksyntä | CE |
| Käyttökohde | Other heating |
| Kiinan RoHS-vaatimustenmukaisuus | Out of scope |
| Korkeus [mm] | 100 mm |
| Kuvaus | DEVItronic 20W 220-440V 10°C 100mm IP5 |
| Lämmönluovutus [W] | 20 W |
| Leveys [mm] | 116.00 mm |
| Liitoskaapeli | Kyllä |
| Liitoskaapeli, kpl | 1 |
| Liitoskaapelin johdin, kpl | 2 |
| Material Description | DeviTRONIC 220-440V 20W/10C 100MM - IP-5 |
| Pakkauksen korkeus [mm] | 40 mm |
| Pakkauksen leveys [mm] | 125 mm |
| Pakkauksen syvyys [mm] | 130 mm |
Ominaisuudet | Arvo |
|---|---|
| Pituus [m] | 0.03 m |
| Product line | 21 |
| Sertifioinnin suorittanut yritys | Intertek Semko |
| Sisältää paristot | No |
| Syöttöjännite [V] AC | 230 V |
| Syöttöjännite [V] AC [maks.] | 440 V |
| Syöttöjännite [V] AC [min.] | 220 V |
| Syvyys [mm] | 33 mm |
| Takuu [vuosi] | 2 |
| Tuotekuvaus | DEVItronic™ |
| Tuoteryhmä | Muut lämmitystuotteet |
| Tuotetyyppi | DEVItronic™ |
| UL-hyväksytty | No |
| UNSPSC-KOODI | 40101830 |
| UV-suojattu | Kyllä |
| Värimaali | Musta |
| Warranty type | 2-year product warranty |
Yleiset spesifikaatiot
Ominaisuudet | Arvo |
|---|---|
| Bruttopaino | 0.36 Kilogram |
| Nettopaino | 0.356 Kilogram |
Ominaisuudet | Arvo |
|---|---|
| Määrä | 0.65 Liter |
| EAN/UPC | 5703435010587 |