
DEVItronic™, 15 W, Syöttöjännite [V] AC: 12 - 48, 75 mm
60800075
Application: Other heating
60800075
Tuotteen määrittelytiedot
Ominaisuudet | Arvo |
|---|---|
| CE-hyväksytty | Yes |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Elementti IP-luokka | 55 |
| EU RoHS -vaatimustenmukaisuus | Out of scope |
| Hyväksyntä | CE |
| Käyttökohde | Other heating |
| Kiinan RoHS-vaatimustenmukaisuus | Out of scope |
| Korkeus [mm] | 75 mm |
| Kuvaus | DEVItronic 15W 12-48V 10°C IP55 |
| Lämmönluovutus [W] | 15 W |
| Leveys [mm] | 72.00 mm |
| Liitoskaapeli | Kyllä |
| Liitoskaapeli, kpl | 1 |
| Liitoskaapelin johdin, kpl | 2 |
| Material Description | DeviTRONIC 12-48V 15W/10C IP-55 |
| Pakkauksen korkeus [mm] | 55 mm |
| Pakkauksen leveys [mm] | 80 mm |
| Pakkauksen syvyys [mm] | 115 mm |
Ominaisuudet | Arvo |
|---|---|
| Pituus [m] | 0.06 m |
| Product line | 21 |
| Sertifioinnin suorittanut yritys | Intertek Semko |
| Sisältää paristot | No |
| Syöttöjännite [V] AC | 24 V |
| Syöttöjännite [V] AC [maks.] | 48 V |
| Syöttöjännite [V] AC [min.] | 12 V |
| Syvyys [mm] | 57 mm |
| Takuu [vuosi] | 2 |
| Tuotekuvaus | DEVItronic™ |
| Tuoteryhmä | Muut lämmitystuotteet |
| Tuotetyyppi | DEVItronic™ |
| UL-hyväksytty | No |
| UNSPSC-KOODI | 40101830 |
| UV-suojattu | Kyllä |
| Värimaali | Musta |
| Warranty type | 2-year product warranty |
Yleiset spesifikaatiot
Ominaisuudet | Arvo |
|---|---|
| Bruttopaino | 0.34 Kilogram |
| Nettopaino | 0.337 Kilogram |
Ominaisuudet | Arvo |
|---|---|
| Määrä | 0.506 Liter |
| EAN/UPC | 5703435010532 |