
DEVItemp 115T 15KW 3X400V
69813509
Application: Other heating
69813509
Tuotteen määrittelytiedot
Ominaisuudet | Arvo |
|---|---|
| CE-hyväksytty | Yes |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| EEE-luokka | 5 small equipment (any external dimension < 50 cm) |
| EU RoHS -vaatimustenmukaisuus | Yes |
| Hyväksyntä | CE |
| Käyttökohde | Other heating |
| Korkeus [mm] | 540 mm |
| Kuvaus | DEVItemp 115T 15KW 3X400V |
| Leveys [mm] | 505.00 mm |
| Liitoskaapeli | Kyllä |
| Liitoskaapeli, kpl | 1 |
| Material Description | DEVITEMP 115T 15KW(VDE) 3X400V L.CABINET |
| Pakkauksen korkeus [mm] | 480 mm |
| Pakkauksen leveys [mm] | 460 mm |
| Pakkauksen syvyys [mm] | 520 mm |
Ominaisuudet | Arvo |
|---|---|
| Pituus [m] | 0.51 m |
| Product line | 21 |
| Sertifioinnin suorittanut yritys | CE |
| Sisältää paristot | No |
| Syöttöjännite [V] AC | 400 V |
| Syvyys [mm] | 510 mm |
| Takuu [vuosi] | 2 |
| Tuotekuvaus | DEVItemp™ |
| Tuoteryhmä | Muut lämmitystuotteet |
| Tuotetyyppi | DEVItemp™ |
| UNSPSC-KOODI | 40101604 |
| UV-suojattu | Kyllä |
| Warranty type | 2-year product warranty |
| WEEE-direktiivin piirissä | Yes |
Yleiset spesifikaatiot
Ominaisuudet | Arvo |
|---|---|
| Bruttopaino | 26 Kilogram |
| Nettopaino | 25.74 Kilogram |
Ominaisuudet | Arvo |
|---|---|
| Määrä | 114.816 Liter |
| EAN/UPC | 5703464003437 |