
DEVIrail™, Kromi, Syöttöjännite [V] AC: 230, 20 W
98806151
Application: Other heating
98806151
Tuotteen määrittelytiedot
Ominaisuudet | Arvo |
|---|---|
| CE-hyväksytty | Yes |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| EEE-luokka | 5 small equipment (any external dimension < 50 cm) |
| EU RoHS -vaatimustenmukaisuus | Yes |
| Hyväksyntä | CE |
| Käyttökohde | Other heating |
| Kiinan RoHS-vaatimustenmukaisuus | Out of scope |
| Korkeus [mm] | 290 mm |
| Kuvaus | DEVIrail H20C kromi 20 W 230 V |
| Lämmönluovutus [W] | 20 W |
| Material Description | TOWELRAIL CROME 20W |
| Muu RoHS-dokumentaatio | EAEU RoHS |
| Pakkauksen korkeus [mm] | 125 mm |
| Pakkauksen leveys [mm] | 290 mm |
Ominaisuudet | Arvo |
|---|---|
| Pakkauksen syvyys [mm] | 585 mm |
| Product line | 21 |
| Sertifioinnin suorittanut yritys | CE |
| Sisältää paristot | No |
| Syöttöjännite [V] AC | 230 V |
| Syvyys [mm] | 585 mm |
| Tuotekuvaus | DEVIrail™ |
| Tuoteryhmä | Muut lämmitystuotteet |
| Tuotetyyppi | DEVIrail™ |
| UL-hyväksytty | No |
| Ulkovaipan väri | Kromi |
| UNSPSC-KOODI | 40101840 |
| WEEE-direktiivin piirissä | Yes |
Yleiset spesifikaatiot
Ominaisuudet | Arvo |
|---|---|
| Bruttopaino | 1.51 Kilogram |
| Nettopaino | 1.5 Kilogram |
Ominaisuudet | Arvo |
|---|---|
| Määrä | 21.206 Liter |
| EAN/UPC | 5703464010275 |