
DEVIrail™, Valkoinen, Syöttöjännite [V] AC: 230, 40 W
98804941
Application: Other heating
98804941
Tuotteen määrittelytiedot
Ominaisuudet | Arvo |
|---|---|
| CE-hyväksytty | Yes |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| EEE-luokka | 5 small equipment (any external dimension < 50 cm) |
| EU RoHS -vaatimustenmukaisuus | Yes |
| Hyväksyntä | CE |
| Käyttökohde | Other heating |
| Kiinan RoHS-vaatimustenmukaisuus | Out of scope |
| Korkeus [mm] | 450 mm |
| Kuvaus | DEVIrail H40H Valkoinen 40W 230V |
| Lämmönluovutus [W] | 40 W |
| Material Description | TOWELRAIL WHITE 40W 230V S-MODEL |
| Muu RoHS-dokumentaatio | EAEU RoHS |
| Pakkauksen korkeus [mm] | 125 mm |
Ominaisuudet | Arvo |
|---|---|
| Pakkauksen leveys [mm] | 450 mm |
| Pakkauksen syvyys [mm] | 600 mm |
| Product line | 21 |
| Sertifioinnin suorittanut yritys | CE |
| Sisältää paristot | No |
| Syöttöjännite [V] AC | 230 V |
| Syvyys [mm] | 600 mm |
| Tuotekuvaus | DEVIrail™ |
| Tuoteryhmä | Muut lämmitystuotteet |
| Tuotetyyppi | DEVIrail™ |
| UL-hyväksytty | No |
| Ulkovaipan väri | Valkoinen |
| WEEE-direktiivin piirissä | Yes |
Yleiset spesifikaatiot
Ominaisuudet | Arvo |
|---|---|
| Bruttopaino | 2.24 Kilogram |
| Nettopaino | 2.22 Kilogram |
Ominaisuudet | Arvo |
|---|---|
| Määrä | 33.75 Liter |
| EAN/UPC | 5703435011027 |