
Lämmitysmatot, DEVIdry™, 100 W/m², 3.00 m², Syöttöjännite [V] AC: 230
89300024
Kaapelityyppi: Jos johdossa on vain yksi johdin, Maton leveys [m]: 1, Maton pituus [m]: 3
Tämä tuote on poistettu valikoimasta.
Tuotetta ei enää voi ostaa, mutta siitä löytyy edelleen tietoja, kuten manuaalisia huolto-ohjeita, piirustuksia jne.
Jos etsit vastaavaa tuotetta, voit tutustua muihin vaihtoehtoihin saman tuotetyypin sivulla. : Lämmitysmatot
89300024
Tuotteen määrittelytiedot
Ominaisuudet | Arvo |
|---|---|
| Äänenvaimennus [dB] | 17 dB |
| CE-hyväksytty | Yes |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| EEE-luokka | 5 small equipment (any external dimension < 50 cm) |
| Elementti IP-luokka | IPX7 |
| Eristysaine | PP-vaahto |
| EU RoHS -vaatimustenmukaisuus | Yes |
| Hyväksyntä | CE |
| Kaapelin vastus [Ohm] | 220.0000 Ohm |
| Kaapelityyppi | Jos johdossa on vain yksi johdin |
| Käyttökohde | Floor heating |
| Kiinan RoHS-vaatimustenmukaisuus | Out of scope |
| Kuvaus | DEVIdry 100 3m² 240W 230V |
| Lämmitysperiaate | Sarjaan kytkettävä resistiivinen |
| Lämmöneristävyys [W/m²K] | 8 Btu/h-ft²Â°F |
| Lämmönluovutus [W] | 240 W |
| Leveys [mm] | 1000.00 mm |
| Liitoskaapeli | Ei |
| Määrämittaan leikattava | Ei |
| Material Description | Devidry 100, 3 m2 Heating Mat |
| Maton leveys [m] | 1.0 m |
| Maton pituus [m] | 3.00 m |
Ominaisuudet | Arvo |
|---|---|
| Maton teho [W/m²] | 100 W/m² |
| Pakkauksen korkeus [mm] | 250 mm |
| Pakkauksen leveys [mm] | 250 mm |
| Pakkauksen syvyys [mm] | 1050 mm |
| Paksuus [mm] | 8.00 mm |
| Peittoalue [m²] | 3.00 m² |
| Product line | 21 |
| REACH-ehdokasluettelon aineet | No |
| Sertifioinnin suorittanut yritys | CE |
| Sisältää paristot | No |
| Syöttöjännite [V] AC | 230 V |
| Takuu [vuosi] | 5 |
| Tarvikesarja | No |
| Tuotekuvaus | DEVIdry™ 100 |
| Tuoteryhmä | Lämmitysmatot |
| Tuotetyyppi | DEVIdry™ |
| UL-hyväksytty | No |
| UNSPSC-KOODI | 40101830 |
| Virta [A] [Maks.] | 10.0 A |
| Warranty type | 5-year product warranty |
| WEEE-direktiivin piirissä | Yes |
Yleiset spesifikaatiot
Ominaisuudet | Arvo |
|---|---|
| Bruttopaino | 4.747 Kilogram |
| Nettopaino | 4.7 Kilogram |
Ominaisuudet | Arvo |
|---|---|
| Määrä | 65.625 Liter |
| EAN/UPC | 5703466177884 |