
Lämmitysmatot, DTCE 150T, 150 W/m², 11.85 m², Syöttöjännite [V] AC: 230
83901939
Kaapelityyppi: Kaksoisjohdin, Maton leveys [m]: 0.8, Maton pituus [m]: 15.8
Tämä tuote on poistettu valikoimasta.
Tuotetta ei enää voi ostaa, mutta siitä löytyy edelleen tietoja, kuten manuaalisia huolto-ohjeita, piirustuksia jne.
Jos etsit vastaavaa tuotetta, voit tutustua muihin vaihtoehtoihin saman tuotetyypin sivulla. : Lämmitysmatot
Suositeltu korvaava tuote: 140F1476
83901939
Tuotteen määrittelytiedot
Ominaisuudet | Arvo |
|---|---|
| Asennuslämpötila [°C] [Min.] | -5 °C |
| CE-hyväksytty | Yes |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Ei-käyttölämpötila [°C] [Maks.] | 90 °C |
| Elementti IP-luokka | IPX7 |
| EPD saatavilla | Yes |
| EU RoHS -vaatimustenmukaisuus | Yes |
| Hyväksyntä | CE |
| Johtimen eristys | FEP |
| Kaapelin halkaisija [mm] | 7.0 mm |
| Kaapelin vastus [Ohm] | 30.6000 Ohm |
| Kaapelisuojus | Alumiinifolio 100% |
| Kaapelityyppi | Kaksoisjohdin |
| Käyttökohde | Floor heating |
| Käyttölämpötila [°C] [Maks.] | 70 °C |
| Kiinan RoHS-vaatimustenmukaisuus | Out of scope |
| Kuvaus | DTCE 150T 1730W 230V 0.75x15.8m |
| Lämmitysperiaate | Sarjaan kytkettävä resistiivinen |
| Lämmönluovutus [W] | 1730 W |
| Liitoskaapeli | Kyllä |
| Liitoskaapeli, koko[mm²] | 1.5 mm² |
| Liitoskaapeli, kpl | 1 |
| Liitoskaapelin johdin, kpl | 3 |
| Liitoskaapelin pituus [m] | 6.0 m |
| Liitoskaapelin tyyppi | DTCL |
| Lyijytön | Kyllä |
| Material Description | DTCE 150T 11,9m² 0,75x15,8m 230V |
Ominaisuudet | Arvo |
|---|---|
| Maton leveys [m] | 0.8 m |
| Maton pituus [m] | 15.80 m |
| Maton teho [W/m²] | 150 W/m² |
| Muodonmuutoslujuus [N] | >1500 N |
| Pakkauksen korkeus [mm] | 230 mm |
| Pakkauksen leveys [mm] | 230 mm |
| Pakkauksen syvyys [mm] | 730 mm |
| Paksuus [mm] | 7.0 mm |
| Palamista hidastava | Kyllä |
| Peittoalue [m²] | 11.85 m² |
| Product line | 21 |
| REACH-ehdokasluettelon aineet | No |
| Sertifioinnin suorittanut yritys | Intertek Semko |
| Sisältää paristot | No |
| Syöttöjännite [V] AC | 230 V |
| Takuu [vuosi] | 20 |
| Tarvikesarja | No |
| Tuotekuvaus | DTCE 150T |
| Tuoteryhmä | Lämmitysmatot |
| Tuotetyyppi | DTCE 150T |
| UL-hyväksytty | No |
| Ulkovaipan väri | Musta |
| Ulkovaippa | PVC |
| UV-suojattu | Kyllä |
| Vetolujuus [N] | >300 N |
| Warranty type | 20-year full service warranty |
Yleiset spesifikaatiot
Ominaisuudet | Arvo |
|---|---|
| Bruttopaino | 8.312 Kilogram |
| Nettopaino | 8.23 Kilogram |
Ominaisuudet | Arvo |
|---|---|
| Määrä | 38.617 Liter |
| EAN/UPC | 5703466158340 |