
Lämmitysmatot, DEVIsnow™ 300T, 300 W/m², 12.00 m², Syöttöjännite [V] AC: 230
83902046
Kaapelityyppi: Kaksoisjohdin, Maton leveys [m]: 0.8, Maton pituus [m]: 16
83902046
Tuotteen määrittelytiedot
Ominaisuudet | Arvo |
|---|---|
| Asennuslämpötila [°C] [Min.] | -5 °C |
| CE-hyväksytty | Yes |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Ei-käyttölämpötila [°C] [Maks.] | 90 °C |
| Elementti IP-luokka | IPX7 |
| EPD saatavilla | Yes |
| EU RoHS -vaatimustenmukaisuus | Yes |
| Hyväksyntä | CEEAC |
| Johtimen eristys | FEP |
| Kaapelin halkaisija [mm] | 7.0 mm |
| Kaapelin vastus [Ohm] | 14.0000 Ohm |
| Kaapelisuojus | Alumiinifolio 100% |
| Kaapelityyppi | Kaksoisjohdin |
| Käyttökohde | Ground ice and snow melting |
| Käyttölämpötila [°C] [Maks.] | 60 °C |
| Kiinan RoHS-vaatimustenmukaisuus | Out of scope |
| Kuvaus | DEVIsnow 300T 3824W 230V 0.75x16m |
| Lämmitysperiaate | Sarjaan kytkettävä resistiivinen |
| Lämmönluovutus [W] | 3770 W |
| Liitoskaapeli | Kyllä |
| Liitoskaapeli, koko[mm²] | 2.5 mm² |
| Liitoskaapeli, kpl | 1 |
| Liitoskaapelin johdin, kpl | 3 |
| Liitoskaapelin pituus [m] | 10.0 m |
| Liitoskaapelin tyyppi | DTCL |
| Lyijytön | Kyllä |
| Material Description | DTCE-300 3824W 230V 0,75 X 16M |
| Maton leveys [m] | 0.8 m |
Ominaisuudet | Arvo |
|---|---|
| Maton pituus [m] | 16.00 m |
| Maton teho [W/m²] | 300 W/m² |
| Muodonmuutoslujuus [N] | >1500 N |
| Pakkauksen korkeus [mm] | 200 mm |
| Pakkauksen leveys [mm] | 200 mm |
| Pakkauksen syvyys [mm] | 700 mm |
| Paksuus [mm] | 7.00 mm |
| Palamista hidastava | Kyllä |
| Peittoalue [m²] | 12.00 m² |
| Product line | 21 |
| REACH-ehdokasluettelon aineet | No |
| Sertifioinnin suorittanut yritys | Intertek Semko |
| Sisältää paristot | No |
| Syöttöjännite [V] AC | 230 V |
| Takuu [vuosi] | 20 |
| Tarvikesarja | No |
| Täytemateriaali | PEX |
| Tuotekuvaus | DEVIsnow™ 300T |
| Tuoteryhmä | Lämmitysmatot |
| Tuotetyyppi | DEVIsnow™ 300T |
| UL-hyväksytty | No |
| Ulkovaipan väri | Musta |
| Ulkovaippa | PVC |
| UNSPSC-KOODI | 40101830 |
| UV-suojattu | Kyllä |
| Vetolujuus [N] | 450 N |
| Warranty type | 20-year full service warranty |
Yleiset spesifikaatiot
Ominaisuudet | Arvo |
|---|---|
| Bruttopaino | 8.5 Kilogram |
| Nettopaino | 8.415 Kilogram |
Ominaisuudet | Arvo |
|---|---|
| Määrä | 28 Liter |
| EAN/UPC | 5703466187418 |