
DEVImat™ 150T + DISPLAY, 150 W/m², 0.50 m², Syöttöjännite [V] AC: 230
140F0465
Kaapelityyppi: Kaksoisjohdin, Maton leveys [m]: 0.5, Maton pituus [m]: 1
140F0465
Tuotteen määrittelytiedot
Ominaisuudet | Arvo |
|---|---|
| Asennuslämpötila [°C] [Min.] | -5 °C |
| CE-hyväksytty | Yes |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Elementti IP-luokka | IPX7 |
| Hyväksyntä | CE |
| Johtimen eristys | FEP |
| Kaapelin halkaisija [mm] | 3.0 mm |
| Kaapelin vastus [Ohm] | 711.1000 Ohm |
| Kaapelisuojus | Alumiinifolio 100% |
| Kaapelityyppi | Kaksoisjohdin |
| Käyttökohde | Floor heating |
| Kuvaus | DEVImat 150T 0,5m² 230V 75W + Display |
| Lämmitysperiaate | Sarjaan kytkettävä resistiivinen |
| Lämmönluovutus [W] | 75 W |
| Liitoskaapeli | Kyllä |
| Liitoskaapeli, koko[mm²] | 1.0 mm² |
| Liitoskaapeli, kpl | 1 |
Ominaisuudet | Arvo |
|---|---|
| Liitoskaapelin tyyppi | DTWB |
| Material Description | DEVImat 150T 0,5m² 230V 75W + Display |
| Maton leveys [m] | 0.5 m |
| Maton pituus [m] | 1.00 m |
| Maton teho [W/m²] | 150 W/m² |
| Muodonmuutoslujuus [N] | 600 N |
| Peittoalue [m²] | 0.50 m² |
| Product line | 21 |
| Sisältää paristot | No |
| Syöttöjännite [V] AC | 230 V |
| Takuu [vuosi] | 20 |
| Tarvikesarja | DEVIreg™ Display Connect |
| Tuoteryhmä | Sets heating elements |
| Tuotetyyppi | DEVImat™ 150T + DISPLAY |
| Ulkovaippa | PVDF |
| Vetolujuus [N] | 120 N |
| Warranty type | 20-year full service warranty |
Yleiset spesifikaatiot
Ominaisuudet | Arvo |
|---|---|
| Bruttopaino | 1.394 Kilogram |
| Nettopaino | 1.112 Kilogram |
Ominaisuudet | Arvo |
|---|---|
| Määrä | 12.825 Liter |
| EAN/UPC | 5703466253366 |