
DEVImat™ 100T + SMART, 100 W/m², 3.50 m², Syöttöjännite [V] AC: 230
140F1670
Kaapelityyppi: Kaksoisjohdin, Tarvikesarja: Suojaputki siirto KK1-E5; DEVIreg™ Smart; Flexpipe-suojaputki ø6,7 2,5 m musta; Anturin päätytulppa, messinki suojaputkelle ø6,7, Maton leveys [m]: 0.5, Maton pituus [m]: 7
Tämä tuote on poistettu valikoimasta.
Tuotetta ei enää voi ostaa, mutta siitä löytyy edelleen tietoja, kuten manuaalisia huolto-ohjeita, piirustuksia jne.
Jos etsit vastaavaa tuotetta, voit tutustua muihin vaihtoehtoihin saman tuotetyypin sivulla. : Lämmitysmatot
140F1670
Tuotteen määrittelytiedot
Ominaisuudet | Arvo |
|---|---|
| 1 Ensiöakun paino kg | 0.000 |
| 1 Ensiöakun SUM-paino kg | 0.000 |
| 2-napainen kytkin | Ei |
| Akun tyyppi tai nimi | Knapcelle Manganese Lithium |
| Anturin määrityspiste [Ohm/°C] | 15kΩ / 25°C |
| Anturin tyyppi | NTC |
| Asennuslämpötila [°C] [Min.] | -5 °C |
| CE-hyväksytty | Yes |
| DG Indicator Profile | Contains Lithium Batteries |
| DIN-asennus | Ei |
| Ei-käyttölämpötila [°C] [Maks.] | 120 °C |
| Elementti IP-luokka | IPX7 |
| EPD saatavilla | Yes |
| EU RoHS -vaatimustenmukaisuus | Yes |
| EU:n RoHS-vapautuslauseke | No |
| Hyväksyntä | CE |
| Induktiivinen kuorma | cos φ= 0.3 max 1A |
| Jäätymissuojaus [°C] | 5 °C |
| Johtimen eristys | FEP |
| Kaapelin halkaisija [mm] | 3.0 mm |
| Kaapelin vastus [Ohm] | 151.0000 Ohm |
| Kaapelisuojus | Alumiinifolio 100% |
| Kaapelityyppi | Kaksoisjohdin |
| Käyttökohde | Floor heating |
| Käyttölämpötila [°C] [Maks.] | 115 °C |
| Kiinan RoHS-vaatimustenmukaisuus | Out of scope |
| Kuulapaineen testilämpötila [°C] | 75 °C |
| Kuvaus | DEVImat 100T 350W 230V 0.5x7m + DSmart |
| Kytkinrele | 1-napainen |
| Lämmitysperiaate | Sarjaan kytkettävä resistiivinen |
| Lämmönluovutus [W] | 350 W |
| Lämpötila - huone [°C] [Maks.] | 35 °C |
| Lämpötila - huone [°C] [Min.] | 5 °C |
| Lämpötila - lattia [°C] [Maks.] | 45 °C |
| Lämpötila - lattia [°C] [Min.] | 5 °C |
| Lämpötilan maks.rajoitin [°C] [Maks.] | 35 °C |
| Lämpötilan maks.rajoitin [°C] [Min.] | 20 °C |
| Lämpötilan min.rajoitin [°C] [Maks.] | 35 °C |
| Lämpötilan min.rajoitin [°C] [Min.] | 10 °C |
| Lämpötilan pudotus taloudessa jaksolla [°C] [Maks.] | 9 °C |
| Lämpötilan pudotus taloudessa jaksolla [°C] [Min.] | 5 °C |
| Lämpötilan rajoitin [°C] [Maks.] | 45 °C |
| Lämpötilan rajoitin [°C] [Min.] | 5 °C |
| Liitinkaapelin koko maks. [mm²] | 2 x 2.5 |
| Liitoskaapeli | Kyllä |
| Liitoskaapeli, koko[mm²] | 1.0 mm² |
| Liitoskaapeli, kpl | 1 |
| Liitoskaapelin johdin, kpl | 2 |
Ominaisuudet | Arvo |
|---|---|
| Liitoskaapelin pituus [m] | 4.0 m |
| Liitoskaapelin tyyppi | DTWB |
| Lyijytön | Kyllä |
| Material Description | Set DEVImat100T 350W 230V 0.5x7m SMART |
| Maton leveys [m] | 0.5 m |
| Maton pituus [m] | 7.00 m |
| Maton teho [W/m²] | 100 W/m² |
| Muodonmuutoslujuus [N] | 600 N |
| Näytön tyyppi | Kosketusnäyttö |
| Ohjelmistoluokka | A |
| Paino akkua kohden | 0 g |
| Pakkauksen korkeus [mm] | 590 mm |
| Pakkauksen leveys [mm] | 220 mm |
| Pakkauksen syvyys [mm] | 220 mm |
| Paksuus [mm] | 3.50 mm |
| Palamista hidastava | Kyllä |
| Paristo, kpl | 1 |
| Paristovarmennettu | Kyllä |
| Peittoalue [m²] | 3.50 m² |
| Product line | 21 |
| REACH-ehdokasluettelon aineet | No |
| Releen kuormitus [A] | 16 A |
| Resistiivinen kuorma maks. [A] | 16 A |
| Saasteluokka | 2 |
| Säätelytyyppi | PWM |
| Sertifioinnin suorittanut yritys | CEIntertek Semko |
| Sisältää paristot | Yes |
| Syöttöjännite [V] AC | 230 V |
| Takuu [vuosi] | 20 |
| Tarvikesarja | DEVIreg™ SmartFlexpipe-suojaputki ø6,7 2,5 m mustaSuojaputki siirto KK1-E5Anturin päätytulppa, messinki suojaputkelle ø6,7 |
| Termostaatin IP-luokka | 21 |
| Tuotekuvaus | Sarja DEVImat™ 100T ja DEVIreg™ Smart |
| Tuoteryhmä | Sets heating elements |
| Tuotetyyppi | DEVImat™ 100T + SMART |
| UL-hyväksytty | Out of scope |
| Ulkovaipan väri | Punainen |
| Ulkovaippa | PVDF |
| UV-suojattu | Ei |
| Valmiustilan tehonkulutus [W] [Maks.] | 0.40 W |
| Varastointilämpötila [°C] [Maks.] | 65 °C |
| Varastointilämpötila [°C] [Min.] | -20 °C |
| Vetolujuus [N] | 120 N |
| Warranty type | 20-year full service warranty |
| Yhteensopiva kehysjärjestelmä | Kyllä |
| Yhteensopiva muiden valmistajien anturityyppi | Kyllä |
| Ympäristön lämpötila [°C] [Maks.] | 30 °C |
| Ympäristön lämpötila [°C] [Min.] | 0 °C |
Yleiset spesifikaatiot
Ominaisuudet | Arvo |
|---|---|
| Bruttopaino | 2.67 Kilogram |
| Nettopaino | 2.643 Kilogram |
Ominaisuudet | Arvo |
|---|---|
| Määrä | 22.739 Liter |
| EAN/UPC | 5703466240199 |