
Lämmitysmatot, DEVIheat™ 90S, 90 W/m², 35.25 m², Syöttöjännite [V] AC: 230
140F0399
Kaapelityyppi: Jos johdossa on vain yksi johdin, Maton leveys [m]: 0.5, Maton pituus [m]: 70.5
Tämä tuote on poistettu valikoimasta.
Tuotetta ei enää voi ostaa, mutta siitä löytyy edelleen tietoja, kuten manuaalisia huolto-ohjeita, piirustuksia jne.
Jos etsit vastaavaa tuotetta, voit tutustua muihin vaihtoehtoihin saman tuotetyypin sivulla. : DEVIheat™
140F0399
Tuotteen määrittelytiedot
Ominaisuudet | Arvo |
|---|---|
| Asennuslämpötila [°C] [Min.] | -5 °C |
| CE-hyväksytty | Yes |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Ei-käyttölämpötila [°C] [Maks.] | 80 °C |
| Elementti IP-luokka | IPX7 |
| EPD saatavilla | Yes |
| EU RoHS -vaatimustenmukaisuus | Yes |
| EU:n RoHS-vapautuslauseke | No |
| Hyväksyntä | CE |
| Johtimen eristys | FEP |
| Kaapelin halkaisija [mm] | 2.5 mm |
| Kaapelin vastus [Ohm] | 16.3000 Ohm |
| Kaapelisuojus | Kuparipunos |
| Kaapelityyppi | Jos johdossa on vain yksi johdin |
| Käyttökohde | Sport fields |
| Käyttölämpötila [°C] [Maks.] | 70 °C |
| Kiinan RoHS-vaatimustenmukaisuus | Out of scope |
| Kuvaus | DEVIheat Sport 90S 3245W 230V 70.5m |
| Lämmitysperiaate | Sarjaan kytkettävä resistiivinen |
| Lämmönluovutus [W] | 3245 W |
| Liitoskaapeli | Kyllä |
| Liitoskaapeli, koko[mm²] | 2.5 mm² |
| Liitoskaapeli, kpl | 2 |
| Liitoskaapelin johdin, kpl | 1 |
| Liitoskaapelin pituus [m] | 24.0 m |
| Liitoskaapelin tyyppi | DSWA |
Ominaisuudet | Arvo |
|---|---|
| Lyijytön | Kyllä |
| Material Description | DEVIheat Sport 90S 0,5x70,5m 230V 3245W |
| Maton leveys [m] | 0.5 m |
| Maton pituus [m] | 70.50 m |
| Maton teho [W/m²] | 90 W/m² |
| Muodonmuutoslujuus [N] | 600 N |
| Paksuus [mm] | 2.5 mm |
| Palamista hidastava | Kyllä |
| Peittoalue [m²] | 35.25 m² |
| Product line | 21 |
| REACH-ehdokasluettelon aineet | No |
| Sertifioinnin suorittanut yritys | CE |
| Sisältää paristot | No |
| Syöttöjännite [V] AC | 230 V |
| Takuu [vuosi] | 5 |
| Tarvikesarja | No |
| Tuotekuvaus | DEVImat™ DSVF-90 |
| Tuoteryhmä | Lämmitysmatot |
| Tuotetyyppi | DEVIheat™ 90S |
| UL-hyväksytty | No |
| Ulkovaipan väri | Punainen |
| Ulkovaippa | PVDF |
| UNSPSC-KOODI | 40101830 |
| UV-suojattu | Ei |
| Vetolujuus [N] | 120 N |
| Warranty type | 5-year product warranty |
Yleiset spesifikaatiot
Ominaisuudet | Arvo |
|---|---|
| Bruttopaino | 10.1 Kilogram |
| Nettopaino | 10 Kilogram |
Ominaisuudet | Arvo |
|---|---|
| EAN/UPC | 5703466217344 |