
Lämmitysmatot, DEVIheat™ 150S, 150 W/m², 8.00 m², Syöttöjännite [V] AC: 230
140F0340
Kaapelityyppi: Jos johdossa on vain yksi johdin, Maton leveys [m]: 0.5, Maton pituus [m]: 16
140F0340
Tuotteen määrittelytiedot
Ominaisuudet | Arvo |
|---|---|
| Asennuslämpötila [°C] [Min.] | -5 °C |
| CE-hyväksytty | Yes |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Ei-käyttölämpötila [°C] [Maks.] | 120 °C |
| Elementti IP-luokka | IPX7 |
| EPD saatavilla | Yes |
| EU RoHS -vaatimustenmukaisuus | Yes |
| Hyväksyntä | CEUkrTESTEAC |
| Johtimen eristys | FEP |
| Kaapelin halkaisija [mm] | 2.5 mm |
| Kaapelin vastus [Ohm] | 44.0000 Ohm |
| Kaapelisuojus | Kuparipunos |
| Kaapelityyppi | Jos johdossa on vain yksi johdin |
| Käyttökohde | Floor heating |
| Käyttölämpötila [°C] [Maks.] | 110 °C |
| Kiinan RoHS-vaatimustenmukaisuus | Out of scope |
| Kuvaus | DEVIheat 150S 1200W 230V 0.5x16m |
| Lämmitysperiaate | Sarjaan kytkettävä resistiivinen |
| Lämmönluovutus [W] | 1200 W |
| Liitoskaapeli | Kyllä |
| Liitoskaapeli, koko[mm²] | 1.0 mm² |
| Liitoskaapeli, kpl | 2 |
| Liitoskaapelin johdin, kpl | 1 |
| Liitoskaapelin pituus [m] | 3.0 m |
| Liitoskaapelin tyyppi | DSWB |
| Lyijytön | Kyllä |
| Material Description | Devimat DSVF-150 1200W, 230V 0,5x16M INT |
Ominaisuudet | Arvo |
|---|---|
| Maton leveys [m] | 0.5 m |
| Maton pituus [m] | 16.00 m |
| Maton teho [W/m²] | 150 W/m² |
| Muodonmuutoslujuus [N] | 600 N |
| Pakkauksen korkeus [mm] | 590 mm |
| Pakkauksen leveys [mm] | 220 mm |
| Pakkauksen syvyys [mm] | 220 mm |
| Paksuus [mm] | 3.00 mm |
| Palamista hidastava | Kyllä |
| Peittoalue [m²] | 8.00 m² |
| Product line | 21 |
| REACH-ehdokasluettelon aineet | No |
| Sertifioinnin suorittanut yritys | Intertek SemkoUkrTEST |
| Sisältää paristot | No |
| Syöttöjännite [V] AC | 230 V |
| Takuu [vuosi] | 20 |
| Tarvikesarja | No |
| Tuotekuvaus | DEVIheat™ 150S |
| Tuoteryhmä | Lämmitysmatot |
| Tuotetyyppi | DEVIheat™ 150S |
| UL-hyväksytty | No |
| Ulkovaipan väri | Punainen |
| Ulkovaippa | PVDF |
| UNSPSC-KOODI | 40101830 |
| UV-suojattu | Ei |
| Vetolujuus [N] | 120 N |
| Warranty type | 20-year full service warranty |
Yleiset spesifikaatiot
Ominaisuudet | Arvo |
|---|---|
| Bruttopaino | 3.32 Kilogram |
| Nettopaino | 3.287 Kilogram |
Ominaisuudet | Arvo |
|---|---|
| Määrä | 22.739 Liter |
| EAN/UPC | 5703466202890 |