
Lämmitysmatot, DEVIflex 100T, 100 W/m², 2.50 m², Syöttöjännite [V] AC: 230
140F1452
Kaapelityyppi: Kaksoisjohdin, Maton leveys [m]: 0.8, Maton pituus [m]: 3.3
140F1452
Tuotteen määrittelytiedot
Ominaisuudet | Arvo |
|---|---|
| Asennuslämpötila [°C] [Min.] | -5 °C |
| CE-hyväksytty | Yes |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Elementti IP-luokka | IPX7 |
| Hyväksyntä | CE |
| InspectionText | |
| Johtimen eristys | XLPE |
| Kaapelin halkaisija [mm] | 6.9 mm |
| Kaapelin vastus [Ohm] | 219.7000 Ohm |
| Kaapelisuojus | Alumiinifolio 100% |
| Kaapelityyppi | Kaksoisjohdin |
| Käyttökohde | Floor heating |
| Lämmitysperiaate | Sarjaan kytkettävä resistiivinen |
| Lämmönluovutus [W] | 240 W |
| Liitoskaapeli | Kyllä |
| Liitoskaapeli, koko[mm²] | 1.5 mm² |
| Liitoskaapeli, kpl | 1 |
| Liitoskaapelin johdin, kpl | 3 |
| Liitoskaapelin pituus [m] | 6.0 m |
Ominaisuudet | Arvo |
|---|---|
| Liitoskaapelin tyyppi | DTCL |
| Material Description | DEVIflex 100T 2,5m² 230V 240W |
| Maton leveys [m] | 0.8 m |
| Maton pituus [m] | 3.30 m |
| Maton teho [W/m²] | 100 W/m² |
| Muodonmuutoslujuus [N] | >1500 N |
| Paksuus [mm] | 7.90 mm |
| Peittoalue [m²] | 2.50 m² |
| Product line | 21 |
| Sisältää paristot | No |
| Syöttöjännite [V] AC | 230 V |
| Takuu [vuosi] | 20 |
| Tarvikesarja | Synthetic nail - 40 pc in box |
| Tuoteryhmä | Lämmitysmatot |
| Tuotetyyppi | DEVIflex 100T |
| Ulkovaipan väri | Punainen |
| Ulkovaippa | PVC |
| Vetolujuus [N] | 400 N |
| Warranty type | 20-year full service warranty |
Yleiset spesifikaatiot
Ominaisuudet | Arvo |
|---|---|
| Bruttopaino | 2.459 Kilogram |
| Nettopaino | 2.344 Kilogram |
Ominaisuudet | Arvo |
|---|---|
| Määrä | 12.675 Liter |
| EAN/UPC | 5703466252895 |