
Lämmitysmatot, DEVIasphalt™ 300T, 300 W/m², 6.00 m², Syöttöjännite [V] AC: 400
83900168
Kaapelityyppi: Kaksoisjohdin, Maton leveys [m]: 0.8, Maton pituus [m]: 8
83900168
Tuotteen määrittelytiedot
Ominaisuudet | Arvo |
|---|---|
| Asennuslämpötila [°C] [Min.] | -5 °C |
| CE-hyväksytty | Yes |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Ei-käyttölämpötila [°C] [Maks.] | 85 °C |
| Elementti IP-luokka | IPX7 |
| EPD saatavilla | Yes |
| EU RoHS -vaatimustenmukaisuus | Yes |
| Hyväksyntä | CE |
| Johtimen eristys | FEP |
| Kaapelin halkaisija [mm] | 7.0 mm |
| Kaapelin vastus [Ohm] | 91.5000 Ohm |
| Kaapelisuojus | Alumiinifolio 100% |
| Kaapelityyppi | Kaksoisjohdin |
| Kaksijohdin, suojus [mm²] | 1 |
| Käyttökohde | Asphalt ice and snow melting |
| Käyttölämpötila [°C] [Maks.] | 60 °C |
| Kiinan RoHS-vaatimustenmukaisuus | Out of scope |
| Kuvaus | DEVIasphalt™ 300T 1746W 400V, 0,75 x 8,0m |
| Lämmitysperiaate | Sarjaan kytkettävä resistiivinen |
| Lämmönluovutus [W] | 1750 W |
| Liitoskaapeli | Kyllä |
| Liitoskaapeli, koko[mm²] | 2.5 mm² |
| Liitoskaapeli, kpl | 1 |
| Liitoskaapelin johdin, kpl | 2 |
| Liitoskaapelin pituus [m] | 10.0 m |
| Liitoskaapelin tyyppi | DTWK |
| Lyhyen jakson lämpötila [°C] [Maks.] | 240 °C |
| Lyijytön | Kyllä |
| Material Description | DTIK-300 1750W 400V 0,75 x 8,0M GB-DAS |
Ominaisuudet | Arvo |
|---|---|
| Maton leveys [m] | 0.8 m |
| Maton pituus [m] | 8.00 m |
| Maton teho [W/m²] | 300 W/m² |
| Muodonmuutoslujuus [N] | >1500 N |
| Pakkauksen korkeus [mm] | 140 mm |
| Pakkauksen leveys [mm] | 140 mm |
| Pakkauksen syvyys [mm] | 750 mm |
| Paksuus [mm] | 7.00 mm |
| Palamista hidastava | Kyllä |
| Peittoalue [m²] | 6.00 m² |
| Product line | 21 |
| REACH-ehdokasluettelon aineet | No |
| Sertifioinnin suorittanut yritys | Intertek Semko |
| Sisältää paristot | No |
| Syöttöjännite [V] AC | 400 V |
| Takuu [vuosi] | 20 |
| Tarvikesarja | No |
| Täytemateriaali | XPLE |
| Tuotekuvaus | DEVIasphalt™ 300T |
| Tuoteryhmä | Lämmitysmatot |
| Tuotetyyppi | DEVIasphalt™ 300T |
| UL-hyväksytty | No |
| Ulkovaipan väri | Musta |
| Ulkovaippa | XPLO |
| UNSPSC-KOODI | 40101830 |
| UV-suojattu | Kyllä |
| Vetolujuus [N] | >300 N |
| Warranty type | 20-year full service warranty |
Yleiset spesifikaatiot
Ominaisuudet | Arvo |
|---|---|
| Bruttopaino | 6.93 Kilogram |
| Nettopaino | 6.861 Kilogram |
Ominaisuudet | Arvo |
|---|---|
| Määrä | 14.7 Liter |
| EAN/UPC | 5703466192740 |