
Termostaatit, Veria T45
189B4060
Veria Control T45 -digitaalitermostaatti
189B4060
Tuotteen määrittelytiedot
Ominaisuudet | Arvo |
|---|---|
| 1 Ensiöakun paino kg | 0.001 |
| 1 Ensiöakun SUM-paino kg | 0.001 |
| Akun tyyppi tai nimi | Coin battery Manganese Lithium (CR1220) |
| Anturin tyyppi | NTC |
| DG Indicator Profile | Contains Lithium Batteries |
| EEE-luokka | 5 small equipment (any external dimension < 50 cm) |
| Elementti IP-luokka | 30 |
| EU RoHS -vaatimustenmukaisuus | Yes |
| EU:n RoHS-vapautuslauseke | No |
| Induktiivinen kuorma | 13 A |
| Kiinan RoHS-vaatimustenmukaisuus | Out of scope |
| Korkeus [mm] | 86 mm |
| Kuvaus | Veria Control T45 -digitaalitermostaatti |
| Lämpötila - huone [°C] [Maks.] | 45 °C |
| Lämpötila - huone [°C] [Min.] | 5 °C |
| Lämpötila - lattia [°C] [Maks.] | 35 °C |
| Lämpötila - lattia [°C] [Min.] | 5 °C |
| Material Description | Veria Control T45 Digital thermostat |
Ominaisuudet | Arvo |
|---|---|
| Näytön tyyppi | Kosketusnäyttö |
| Paino akkua kohden | 1 g |
| Paristo, kpl | 1 |
| Product line | 21 |
| REACH-ehdokasluettelon aineet | No |
| Sisältää paristot | Yes |
| Syöttöjännite [V] AC | 230 V |
| Takuu [vuosi] | 2 |
| Tuoteryhmä | Termostaatit |
| Tuotetyyppi | Veria T45 |
| Tuotteen tunnistetiedot | Yes |
| UL-hyväksytty | No |
| UNSPSC-KOODI | 41112209 |
| Valmiustilan tehonkulutus [W] [Maks.] | 2.00 W |
| Väri | Valkoinen RAL 9010 |
| Warranty type | 2-year product warranty |
| WEEE-direktiivin piirissä | Yes |
Yleiset spesifikaatiot
Ominaisuudet | Arvo |
|---|---|
| Bruttopaino | 0.384 Kilogram |
| Nettopaino | 0.38 Kilogram |
| Määrä | 1.131 Liter |
Ominaisuudet | Arvo |
|---|---|
| EAN/UPC | 5703466192405 |
| Proposition 65 | No significant risk |