
Termostaatit, Veria B45, Anturin tyyppi: NTC
189B4050
Lämpötila - huone [°C]: 5 - 35, Lämpötila - lattia [°C]: 5 - 45, Näytön tyyppi: EI NÄYTTÖÄ
189B4050
Tuotteen määrittelytiedot
Ominaisuudet | Arvo |
|---|---|
| 2-napainen kytkin | Kyllä |
| Anturin tyyppi | NTC |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| EEE-luokka | 5 small equipment (any external dimension < 50 cm) |
| Elementti IP-luokka | 31 |
| EU RoHS -vaatimustenmukaisuus | Yes |
| EU:n RoHS-vapautuslauseke | No |
| Käyttökohde | Floor heating |
| Kiinan RoHS-vaatimustenmukaisuus | Out of scope |
| Korkeus [mm] | 85 mm |
| Kuvaus | Veria Control B45 -termostaatti |
| Lämpötila - huone [°C] [Maks.] | 35 °C |
| Lämpötila - huone [°C] [Min.] | 5 °C |
| Lämpötila - lattia [°C] [Maks.] | 45 °C |
| Lämpötila - lattia [°C] [Min.] | 5 °C |
| Leveys [mm] | 85.00 mm |
Ominaisuudet | Arvo |
|---|---|
| Material Description | Veria Control B45 thermostat |
| Näytön tyyppi | EI NÄYTTÖÄ |
| Product line | 21 |
| REACH-ehdokasluettelon aineet | No |
| Resistiivinen kuorma maks. [A] | 15 A |
| Sisältää paristot | No |
| Syöttöjännite [V] AC | 230 V |
| Takuu [vuosi] | 2 |
| Tuoteryhmä | Termostaatit |
| Tuotetyyppi | Veria B45 |
| UL-hyväksytty | No |
| UNSPSC-KOODI | 41112209 |
| Valmiustilan tehonkulutus [W] [Maks.] | 0.25 W |
| Warranty type | 2-year product warranty |
| WEEE-direktiivin piirissä | Yes |
Yleiset spesifikaatiot
Ominaisuudet | Arvo |
|---|---|
| Bruttopaino | 0.232 Kilogram |
| Nettopaino | 0.23 Kilogram |
Ominaisuudet | Arvo |
|---|---|
| Määrä | 1.131 Liter |
| EAN/UPC | 5703466190401 |