
Anturin tyyppi: Kosteusanturi, 10.2 A@120V (1225W)
088L9000
Näytön tyyppi: EI NÄYTTÖÄ
088L9000
Tuotteen määrittelytiedot
Ominaisuudet | Arvo |
|---|---|
| Anturin tyyppi | Kosteusanturi |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Hyväksyntä | c CSA us |
| Käyttökohde | Roof frost protection |
| Korkeus [in] | 1.73 in |
| Korkeus [mm] | 44 mm |
| Kuvaus | RX1200 katon ja räystäskourun sulanapidon säädin |
| Leveys [in] | 4.60 in |
| Leveys [mm] | 116.00 mm |
| Material Description | RX1200 Roof & Gutter De-icing Controller |
| Näytön tyyppi | EI NÄYTTÖÄ |
| Näyttö (kyllä/ei) | Ei |
| Product line | 21 |
| Resistiivinen kuorma maks. [A] | 10.2 A@120V (1225W) |
Ominaisuudet | Arvo |
|---|---|
| Sertifioinnin suorittanut yritys | C CSA US |
| Sisältää paristot | No |
| Syöttöjännite [V] AC [min.] | 120 V |
| Syvyys [in] | 2.84 in |
| Syvyys [mm] | 72 mm |
| Taajuus [Hz] | 50/60 |
| Takuu [vuosi] | 2 |
| Tuotekuvaus | RX thermostat |
| Tuoteryhmä | Termostaatit |
| Tuotetyyppi | RX controller |
| UL-hyväksytty | No |
| Väri | Valkoinen |
| Warranty type | 2-year product warranty |
Yleiset spesifikaatiot
Ominaisuudet | Arvo |
|---|---|
| Bruttopaino | 0.567 Kilogram |
| Nettopaino | 0.567 Kilogram |
| Määrä | 0.002 Cubic meter |
Ominaisuudet | Arvo |
|---|---|
| EAN/UPC | 5703466241271 |
| Proposition 65 | Reproductive Harm |