
DS8-termostaatti, 30 A@277V
088L3045
Näytön tyyppi: EI NÄYTTÖÄ
088L3045
Tuotteen määrittelytiedot
Ominaisuudet | Arvo |
|---|---|
| 2-napainen kytkin | Ei |
| Anturin tyyppi | Outdoor |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| DIN-asennus | Ei |
| Elementti IP-luokka | NEMA 3R |
| EU RoHS -vaatimustenmukaisuus | Out of scope |
| Hyväksyntä | c CSA us |
| Jäätymissuojaus [°F] | -40 °F |
| Käyttökohde | Roof frost protection |
| Kiinan RoHS-vaatimustenmukaisuus | Out of scope |
| Korkeus [in] | 4.75 in |
| Korkeus [mm] | 121 mm |
| Kuvaus | DS-8C-säädin sulanapitoon |
| Kytkinrele | 1-napainen |
| Leveys [in] | 6.50 in |
| Leveys [mm] | 165.00 mm |
| Material Description | DS-8C Controller w. Remote Snow and Ice |
| Näytön tyyppi | EI NÄYTTÖÄ |
| Näyttö (kyllä/ei) | Ei |
Ominaisuudet | Arvo |
|---|---|
| Product line | 21 |
| REACH-ehdokasluettelon aineet | No |
| Resistiivinen kuorma maks. [A] | 30 A@277V |
| Sertifioinnin suorittanut yritys | C CSA US |
| Sisältää paristot | No |
| Syöttöjännite [V] AC [maks.] | 240 V |
| Syöttöjännite [V] AC [min.] | 120 V |
| Syvyys [in] | 2.75 in |
| Syvyys [mm] | 70 mm |
| Takuu [vuosi] | 2 |
| Tuotekuvaus | DS8-termostaatti |
| Tuoteryhmä | Termostaatit |
| Tuotetyyppi | RX controller |
| UL-hyväksytty | No |
| UNSPSC-KOODI | 41112209 |
| Väri | Valkoinen |
| Warranty type | 2-year product warranty |
| Ympäristön lämpötila [°F] [Maks.] | 185 °F |
| Ympäristön lämpötila [°F] [Min.] | -40 °F |
Yleiset spesifikaatiot
Ominaisuudet | Arvo |
|---|---|
| Bruttopaino | 1.333 Kilogram |
| Nettopaino | 1.32 Kilogram |
| Määrä | 5.234 Liter |
Ominaisuudet | Arvo |
|---|---|
| EAN/UPC | 5703466242568 |
| Proposition 65 | Reproductive Harm |