
PX-termostaatti, PX Controls, Anturin tyyppi: NTC, 25 A@120-240V
088L3422
Näytön tyyppi: EI NÄYTTÖÄ
088L3422
Tuotteen määrittelytiedot
Ominaisuudet | Arvo |
|---|---|
| 2-napainen kytkin | Ei |
| Anturin määrityspiste [Ohm/°C] | 15kΩ / 25°C |
| Anturin tyyppi | NTC |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| EEE-luokka | 5 small equipment (any external dimension < 50 cm) |
| Elementti IP-luokka | 44 |
| Hystereesi (+/-) | 0.20 |
| Hyväksyntä | c CSA us |
| Ilmaisintyyppi | LED |
| Induktiivinen kuorma | cos φ= 0.3 max 1A |
| Jäätymissuojaus [°C] | 5 °C |
| Käyttökohde | Roof frost protection |
| Korkeus [in] | 6.38 in |
| Korkeus [mm] | 162 mm |
| Kuvaus | Verkkojännitetermostaatti säänkestävällä kotelolla |
| Kytkinrele | 1-napainen |
| Leveys [in] | 3.10 in |
| Leveys [mm] | 78.00 mm |
| Material Description | Line Voltage Therm. w/Weatherproof Encl. |
| Näytön tyyppi | EI NÄYTTÖÄ |
Ominaisuudet | Arvo |
|---|---|
| Näyttö (kyllä/ei) | Ei |
| Product line | 21 |
| Resistiivinen kuorma maks. [A] | 25 A@120-240V |
| Sertifioinnin suorittanut yritys | C CSA US |
| Sisältää paristot | No |
| Syöttöjännite [V] AC [maks.] | 240 V |
| Syöttöjännite [V] AC [min.] | 120 V |
| Syvyys [in] | 2.50 in |
| Syvyys [mm] | 64 mm |
| Tuotekuvaus | PX Controls |
| Tuoteryhmä | Termostaatit |
| Tuotetyyppi | PX-termostaatti |
| UL-hyväksytty | Out of scope |
| Väri | Valkoinen |
| WEEE-direktiivin piirissä | Yes |
| Ympäristön lämpötila [°C] [Maks.] | 85 °C |
| Ympäristön lämpötila [°C] [Min.] | -40 °C |
| Ympäristön lämpötila [°F] [Maks.] | 185 °F |
| Ympäristön lämpötila [°F] [Min.] | -40 °F |
Yleiset spesifikaatiot
Ominaisuudet | Arvo |
|---|---|
| Bruttopaino | 0.34 Kilogram |
| Nettopaino | 0.34 Kilogram |
Ominaisuudet | Arvo |
|---|---|
| EAN/UPC | 5703466164884 |
| Proposition 65 | Cancer |