
Termostaatit, LX, ohjelmoitava termostaatti, Anturin tyyppi: Lattia
088L5140
Näytön tyyppi: Kosketusnäyttö
088L5140
Tuotteen määrittelytiedot
Ominaisuudet | Arvo |
|---|---|
| Anturin tyyppi | Lattia |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| EU RoHS -vaatimustenmukaisuus | Out of scope |
| Käyttökohde | Floor heating |
| Kiinan RoHS-vaatimustenmukaisuus | Out of scope |
| Korkeus [in] | 5.10 in |
| Korkeus [mm] | 130 mm |
| Kuvaus | LX205T Wifi -termostaatti |
| Leveys [in] | 3.20 in |
| Leveys [mm] | 82.00 mm |
| Material Description | LX205T Wifi Thermostat |
| Näytön tyyppi | Kosketusnäyttö |
| Näyttö (kyllä/ei) | Kyllä |
Ominaisuudet | Arvo |
|---|---|
| Product line | 21 |
| Resistiivinen kuorma maks. [A] | 15 A |
| Sisältää paristot | No |
| Syöttöjännite [V] AC [maks.] | 240 V |
| Syöttöjännite [V] AC [min.] | 120 V |
| Syvyys [in] | 0.80 in |
| Syvyys [mm] | 20 mm |
| Tuotekuvaus | LX, ohjelmoitava termostaatti |
| Tuoteryhmä | Termostaatit |
| Tuotetyyppi | LX/TX/termostaatti |
| UL-hyväksytty | No |
| Väri | Valkoinen |
Yleiset spesifikaatiot
Ominaisuudet | Arvo |
|---|---|
| Bruttopaino | 0.242 Kilogram |
| Nettopaino | 0.24 Kilogram |
Ominaisuudet | Arvo |
|---|---|
| EAN/UPC | 5703466240588 |