
Termostaatit, LX, ohjelmoitava termostaatti, Anturin tyyppi: Huone + lattia
088L5136
41 °F, 104 °F, Näytön tyyppi: Kosketusnäyttö
088L5136
Tuotteen määrittelytiedot
Ominaisuudet | Arvo |
|---|---|
| 2-napainen kytkin | Ei |
| Anturin määrityspiste [Ohm/°C] | 15kΩ / 25°C |
| Anturin tyyppi | Huone + lattia |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| DIN-asennus | Ei |
| Elementti IP-luokka | 21 |
| EU RoHS -vaatimustenmukaisuus | Out of scope |
| Induktiivinen kuorma | cos φ= 0.3 max 1A |
| Jäätymissuojaus [°C] | 5 °C |
| Käyttökohde | Floor heating |
| Kiinan RoHS-vaatimustenmukaisuus | Out of scope |
| Korkeus [in] | 5.10 in |
| Korkeus [mm] | 130 mm |
| Kuvaus | LX205T Touch -termostaatti |
| Kytkinrele | 1-napainen |
| Lämpötila - lattia [°F] [Maks.] | 104 °F |
| Lämpötila - lattia [°F] [Min.] | 41 °F |
| Lämpötilan rajoitin [°F] [Maks.] | 104 °F |
| Lämpötilan rajoitin [°F] [Min.] | 41 °F |
| Leveys [in] | 3.20 in |
| Leveys [mm] | 82.00 mm |
| Material Description | LX205T Touch Thermostat |
Ominaisuudet | Arvo |
|---|---|
| Näytön tyyppi | Kosketusnäyttö |
| Näyttö (kyllä/ei) | Kyllä |
| Product line | 21 |
| Resistiivinen kuorma maks. [A] | 15 A |
| Säätelytyyppi | PWM |
| Sisältää paristot | No |
| Syöttöjännite [V] AC [maks.] | 240 V |
| Syöttöjännite [V] AC [min.] | 120 V |
| Syvyys [in] | 0.80 in |
| Syvyys [mm] | 20 mm |
| Takuu [vuosi] | 2 |
| Tuotekuvaus | LX, ohjelmoitava termostaatti |
| Tuoteryhmä | Termostaatit |
| Tuotetyyppi | LX/TX/termostaatti |
| UL-hyväksytty | No |
| UNSPSC-KOODI | 41112209 |
| Väri | Valkoinen |
| Warranty type | 2-year product warranty |
| Ympäristön lämpötila [°C] [Maks.] | 40 °C |
| Ympäristön lämpötila [°C] [Min.] | 0 °C |
| Ympäristön lämpötila [°F] [Maks.] | 104 °F |
| Ympäristön lämpötila [°F] [Min.] | 32 °F |
Yleiset spesifikaatiot
Ominaisuudet | Arvo |
|---|---|
| Bruttopaino | 0.242 Kilogram |
| Nettopaino | 0.24 Kilogram |
Ominaisuudet | Arvo |
|---|---|
| EAN/UPC | 5703466238714 |