
Termostaatit, LX -kuormituksen laajennin, Anturin tyyppi: Lattia
088L5135
Näytön tyyppi: EI NÄYTTÖÄ
088L5135
Tuotteen määrittelytiedot
Ominaisuudet | Arvo |
|---|---|
| Anturin tyyppi | Lattia |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| EEE-luokka | 5 small equipment (any external dimension < 50 cm) |
| Elementti IP-luokka | 40 |
| EU RoHS -vaatimustenmukaisuus | Out of scope |
| Induktiivinen kuorma | 15 A |
| Käyttökohde | Floor heating |
| Kiinan RoHS-vaatimustenmukaisuus | Out of scope |
| Korkeus [in] | 4.80 in |
| Korkeus [mm] | 123 mm |
| Kuvaus | LX -kuormituksen laajennin |
| Leveys [in] | 3.00 in |
| Leveys [mm] | 75.00 mm |
| Material Description | Danfoss LX Power Module |
Ominaisuudet | Arvo |
|---|---|
| Näytön tyyppi | EI NÄYTTÖÄ |
| Number of contactors [pcs] | 1 kpl |
| Product line | 21 |
| Resistiivinen kuorma maks. [A] | 15 A |
| Sisältää paristot | No |
| Syvyys [in] | 1.00 in |
| Syvyys [mm] | 25 mm |
| Tuotekuvaus | LX -kuormituksen laajennin |
| Tuoteryhmä | Termostaatit |
| Tuotetyyppi | LX/TX/termostaatti |
| UL-hyväksytty | Out of scope |
| Väri | Valkoinen |
| Warranty type | 2-year product warranty |
| WEEE-direktiivin piirissä | Yes |
Yleiset spesifikaatiot
Ominaisuudet | Arvo |
|---|---|
| Bruttopaino | 0.242 Kilogram |
| Nettopaino | 0.24 Kilogram |
Ominaisuudet | Arvo |
|---|---|
| EAN/UPC | 5703466199329 |