
Termostaatit, LX, ohjelmoitava termostaatti, Anturin tyyppi: Huone + lattia
088L5130
145 °F, 145 °F, Näytön tyyppi: LCD
088L5130
Tuotteen määrittelytiedot
Ominaisuudet | Arvo |
|---|---|
| 2-napainen kytkin | Ei |
| Anturin määrityspiste [Ohm/°C] | 12 @ 25 |
| Anturin tyyppi | Huone + lattia |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| DIN-asennus | Ei |
| Elementti IP-luokka | 21 |
| EU RoHS -vaatimustenmukaisuus | Out of scope |
| Hystereesi (+/-) | 0.20 |
| Hyväksyntä | c CSA us |
| Ilmaisintyyppi | LED |
| Induktiivinen kuorma | cos φ= 0.3 max 1A |
| Jäätymissuojaus [°C] | 5 °C |
| Jäätymissuojaus [°F] | 41 °F |
| Käyttökohde | Floor heating |
| Kiinan RoHS-vaatimustenmukaisuus | Out of scope |
| Korkeus [in] | 4.80 in |
| Korkeus [mm] | 123 mm |
| Kuvaus | LX, ohjelmoitava termostaatti |
| Kytkinrele | 1-napainen |
| Lämpötila - lattia [°F] [Maks.] | 145 °F |
| Lämpötila - lattia [°F] [Min.] | 145 °F |
| Lämpötilan rajoitin [°F] [Maks.] | 145 °F |
| Lämpötilan rajoitin [°F] [Min.] | 145 °F |
| Leveys [in] | 3.00 in |
Ominaisuudet | Arvo |
|---|---|
| Leveys [mm] | 75.00 mm |
| Material Description | LX Programmable T'stat, W/ Floor Sensor |
| Näytön tyyppi | LCD |
| Näyttö (kyllä/ei) | Kyllä |
| Product line | 21 |
| Resistiivinen kuorma maks. [A] | 15 A |
| Säätelytyyppi | PWM |
| Sertifioinnin suorittanut yritys | C CSA US |
| Sisältää paristot | No |
| Syöttöjännite [V] AC [maks.] | 240 V |
| Syöttöjännite [V] AC [min.] | 120 V |
| Syvyys [in] | 1.00 in |
| Syvyys [mm] | 25 mm |
| Taajuus [Hz] | 60 Hz |
| Takuu [vuosi] | 2 |
| Tuotekuvaus | LX, ohjelmoitava termostaatti |
| Tuoteryhmä | Termostaatit |
| Tuotetyyppi | LX/TX/termostaatti |
| UL-hyväksytty | No |
| Väri | Valkoinen |
| Ympäristön lämpötila [°C] [Maks.] | 40 °C |
| Ympäristön lämpötila [°C] [Min.] | -10 °C |
| Ympäristön lämpötila [°F] [Maks.] | 136 °F |
| Ympäristön lämpötila [°F] [Min.] | 136 °F |
Yleiset spesifikaatiot
Ominaisuudet | Arvo |
|---|---|
| Bruttopaino | 0.242 Kilogram |
| Nettopaino | 0.24 Kilogram |
Ominaisuudet | Arvo |
|---|---|
| EAN/UPC | 5703466199305 |