
GX controller, GX thermostat, Sensor type: Outdoor, 40 A
088L3451
Näytön tyyppi: EI NÄYTTÖÄ
088L3451
Tuotteen määrittelytiedot
Ominaisuudet | Arvo |
|---|---|
| Anturin tyyppi | Outdoor |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| EU RoHS -vaatimustenmukaisuus | Out of scope |
| Induktiivinen kuorma | max 40A |
| Käyttökohde | Ground ice and snow melting |
| Kiinan RoHS-vaatimustenmukaisuus | Out of scope |
| Kuvaus | Magneettinen kontaktori - 40A, 208-240V |
| Material Description | Magnetic Contactor - 40A, 208-240V |
| Näytön tyyppi | EI NÄYTTÖÄ |
Ominaisuudet | Arvo |
|---|---|
| Näyttö (kyllä/ei) | Ei |
| Product line | 21 |
| Resistiivinen kuorma maks. [A] | 40 A |
| Sisältää paristot | No |
| Tuotekuvaus | GX thermostat |
| Tuoteryhmä | Termostaatit |
| Tuotetyyppi | GX controller |
| UL-hyväksytty | Out of scope |
| Warranty type | 2-year product warranty |
Yleiset spesifikaatiot
Ominaisuudet | Arvo |
|---|---|
| Bruttopaino | 1 Kilogram |
| Nettopaino | 1 Kilogram |
Ominaisuudet | Arvo |
|---|---|
| EAN/UPC | 5703466149478 |