
GX controller, GX thermostat, Sensor type: Outdoor, 120 A
088L3450
Näytön tyyppi: EI NÄYTTÖÄ
088L3450
Tuotteen määrittelytiedot
Ominaisuudet | Arvo |
|---|---|
| Anturin tyyppi | Outdoor |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| EU RoHS -vaatimustenmukaisuus | Out of scope |
| Induktiivinen kuorma | max 120 A |
| Käyttökohde | Ground ice and snow melting |
| Kiinan RoHS-vaatimustenmukaisuus | Out of scope |
| Kuvaus | Magneettinen kontaktori - 40A, 120V |
| Material Description | Magnetic Contactor - 40A, 120V |
| Näytön tyyppi | EI NÄYTTÖÄ |
| Näyttö (kyllä/ei) | Ei |
Ominaisuudet | Arvo |
|---|---|
| Number of contactors [pcs] | 1 kpl |
| Product line | 21 |
| Resistiivinen kuorma maks. [A] | 120 A |
| Sisältää paristot | No |
| Tuotekuvaus | GX thermostat |
| Tuoteryhmä | Termostaatit |
| Tuotetyyppi | GX controller |
| UL-hyväksytty | Out of scope |
| Warranty type | 2-year product warranty |
Yleiset spesifikaatiot
Ominaisuudet | Arvo |
|---|---|
| Bruttopaino | 1 Kilogram |
| Nettopaino | 1 Kilogram |
Ominaisuudet | Arvo |
|---|---|
| EAN/UPC | 5703466149461 |
| Proposition 65 | Cancer |