
Anturin tyyppi: Ajastinlaatikko
088L3436
Näytön tyyppi: EI NÄYTTÖÄ
088L3436
Tuotteen määrittelytiedot
Ominaisuudet | Arvo |
|---|---|
| Anturin tyyppi | Ajastinlaatikko |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| EEE-luokka | 5 small equipment (any external dimension < 50 cm) |
| Elementti IP-luokka | NEMA 1 |
| EU RoHS -vaatimustenmukaisuus | Out of scope |
| Käyttökohde | Ground ice and snow melting |
| Kiinan RoHS-vaatimustenmukaisuus | Out of scope |
| Korkeus [in] | 12.00 in |
| Kuvaus | 100A Panel Enclosure 4Hr Timer & 2-3P CS |
| Leveys [in] | 10.00 in |
| Material Description | 100A Panel Enclosure 4Hr Timer & 2-3P CS |
| Näytön tyyppi | EI NÄYTTÖÄ |
| Näyttö (kyllä/ei) | Ei |
Ominaisuudet | Arvo |
|---|---|
| Number of contactors [pcs] | 2 kpl |
| Product line | 21 |
| Resistiivinen kuorma maks. [A] | 100 A |
| Sisältää paristot | No |
| Syöttöjännite [V] AC | 120 V |
| Syvyys [in] | 5.00 in |
| Takuu [vuosi] | 2 |
| Tuotekuvaus | GX thermostat |
| Tuoteryhmä | Termostaatit |
| Tuotetyyppi | GX controller |
| UL-hyväksytty | Out of scope |
| Warranty type | 2-year product warranty |
| WEEE-direktiivin piirissä | Yes |
Yleiset spesifikaatiot
Ominaisuudet | Arvo |
|---|---|
| Bruttopaino | 9.07 Kilogram |
| Nettopaino | 9.07 Kilogram |
Ominaisuudet | Arvo |
|---|---|
| Määrä | 0.983 Cubic decimeter |
| EAN/UPC | 5715162422342 |