
Anturin tyyppi: Maa
088L3415
Näytön tyyppi: 2x16 merkin valaistu näyttö
088L3415
Tuotteen määrittelytiedot
Ominaisuudet | Arvo |
|---|---|
| 2-napainen kytkin | Ei |
| Anturin tyyppi | Maa |
| Anturivikojen tarkkailu | Kyllä |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| DIN-asennus | Kyllä |
| Elementti IP-luokka | 20 |
| EU RoHS -vaatimustenmukaisuus | Out of scope |
| Ilmaisintyyppi | LED |
| Induktiivinen kuorma | cos φ= 0.3 max 1A |
| Käyttökohde | Asphalt ice and snow meltingGround ice and snow meltingRoof frost protection |
| Kiinan RoHS-vaatimustenmukaisuus | Out of scope |
| Korkeus [mm] | 178 mm |
| Kuvaus | GX850M ACP 208-600V |
| Kytkinrele | 1-napainen |
| Leveys [mm] | 76.00 mm |
| Material Description | GX850M ACP 208-600V |
| Näytön tyyppi | 2x16 merkin valaistu näyttö |
| Näyttö (kyllä/ei) | Kyllä |
| Paristovarmennettu | Ei |
Ominaisuudet | Arvo |
|---|---|
| Pituus [m] | 178.00 m |
| Product line | 21 |
| Resistiivinen kuorma maks. [A] | 15 A |
| Sisältää paristot | No |
| Syöttöjännite [V] AC | 120 V |
| Syvyys [mm] | 76 mm |
| Takuu [vuosi] | 2 |
| Tuotekuvaus | GX thermostat |
| Tuoteryhmä | Termostaatit |
| Tuotetyyppi | GX controller |
| UL-hyväksytty | Out of scope |
| Valmiustilan tehonkulutus [W] [Maks.] | 3.00 W |
| Varastointilämpötila [°C] [Maks.] | 65 °C |
| Varastointilämpötila [°C] [Min.] | -20 °C |
| Warranty type | 2-year product warranty |
| Yhteensopiva kehysjärjestelmä | Ei |
| Ympäristön lämpötila [°C] [Maks.] | 40 °C |
| Ympäristön lämpötila [°C] [Min.] | -10 °C |
Yleiset spesifikaatiot
Ominaisuudet | Arvo |
|---|---|
| Bruttopaino | 5.96 Kilogram |
| Nettopaino | 5.96 Kilogram |
Ominaisuudet | Arvo |
|---|---|
| EAN/UPC | 5703466148907 |
| Proposition 65 | Cancer |