
DS-5-termostaatti, Anturin tyyppi: NTC, 60 A(2x30A)@277V
088L3046
Näytön tyyppi: EI NÄYTTÖÄ
088L3046
Tuotteen määrittelytiedot
Ominaisuudet | Arvo |
|---|---|
| 2-napainen kytkin | Ei |
| Anturin määrityspiste [Ohm/°C] | 15kΩ / 25°C |
| Anturin tyyppi | NTC |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Elementti IP-luokka | 44 |
| EU RoHS -vaatimustenmukaisuus | Out of scope |
| Hystereesi (+/-) | 0.20 |
| Hyväksyntä | c CSA us |
| Ilmaisintyyppi | LED |
| Induktiivinen kuorma | cos φ= 0.3 max 1A |
| Jäätymissuojaus [°C] | 5 °C |
| Käyttökohde | Ground ice and snow melting |
| Kiinan RoHS-vaatimustenmukaisuus | Out of scope |
| Korkeus [in] | 4.75 in |
| Korkeus [mm] | 121 mm |
| Kuvaus | DS-5C sade-/lumianturin säädin |
| Kytkinrele | 1-napainen |
| Leveys [in] | 7.00 in |
| Leveys [mm] | 178.00 mm |
| Material Description | DS-5C Rain/Snow Sensor Controller |
Ominaisuudet | Arvo |
|---|---|
| Näytön tyyppi | EI NÄYTTÖÄ |
| Näyttö (kyllä/ei) | Ei |
| Product line | 21 |
| Resistiivinen kuorma maks. [A] | 60 A(2x30A)@277V |
| Sertifioinnin suorittanut yritys | C CSA US |
| Sisältää paristot | No |
| Syöttöjännite [V] AC [maks.] | 240 V |
| Syöttöjännite [V] AC [min.] | 120 V |
| Syvyys [in] | 2.75 in |
| Syvyys [mm] | 70 mm |
| Tuotekuvaus | DS-5-termostaatti |
| Tuoteryhmä | Termostaatit |
| Tuotetyyppi | GX controller |
| UL-hyväksytty | Out of scope |
| Väri | Valkoinen |
| Warranty type | 2-year product warranty |
| Ympäristön lämpötila [°C] [Maks.] | 85 °C |
| Ympäristön lämpötila [°C] [Min.] | -40 °C |
| Ympäristön lämpötila [°F] [Maks.] | 185 °F |
| Ympäristön lämpötila [°F] [Min.] | -40 °F |
Yleiset spesifikaatiot
Ominaisuudet | Arvo |
|---|---|
| Bruttopaino | 0.242 Kilogram |
| Nettopaino | 0.24 Kilogram |
Ominaisuudet | Arvo |
|---|---|
| EAN/UPC | 720825512341 |
| Proposition 65 | Reproductive Harm |