
Termostaatit, ECtemp Next Plus, Anturin tyyppi: Lattia
088L0129
Näytön tyyppi: LCD
088L0129
Tuotteen määrittelytiedot
Ominaisuudet | Arvo |
|---|---|
| 1 Ensiöakun paino kg | 0.001 |
| 1 Ensiöakun SUM-paino kg | 0.001 |
| Akun tyyppi tai nimi | Coin battery Manganese Lithium (CR1220) |
| Anturin tyyppi | Lattia |
| DG Indicator Profile | Contains Lithium Batteries |
| EEE-luokka | 5 small equipment (any external dimension < 50 cm) |
| EU RoHS -vaatimustenmukaisuus | Yes with exemptions |
| EU:n RoHS-vapautuslauseke | 6(c) |
| Käyttökohde | Floor heating |
| Kiinan RoHS-vaatimustenmukaisuus | Yes |
| Kuvaus | Danfoss ECtemp Next Modbus |
| Material Description | Danfoss ECtemp Next Plus |
| Näytön tyyppi | LCD |
| Näyttö (kyllä/ei) | Kyllä |
| Paristo, kpl | 1 |
| Paristovarmennettu | Kyllä |
Ominaisuudet | Arvo |
|---|---|
| Product line | 21 |
| REACH-ehdokasluettelon aineet | Lead (CAS no. 7439-92-1) |
| Resistiivinen kuorma maks. [A] | 16 A |
| SCIP-asiakirjan nro | 50d35251-5939-484c-be43-57270ceaf246 |
| Sisältää paristot | Yes |
| Syöttöjännite [V] AC | 230 V |
| Syöttöjännite [V] AC [maks.] | 240 V |
| Syöttöjännite [V] AC [min.] | 220 V |
| Takuu [vuosi] | 2 |
| Tuotekuvaus | ECtemp Next Plus |
| Tuoteryhmä | Termostaatit |
| Tuotetyyppi | ECtemp Next Plus |
| UL-hyväksytty | Out of scope |
| Warranty type | 2-year product warranty |
| WEEE-direktiivin piirissä | Yes |
Yleiset spesifikaatiot
Ominaisuudet | Arvo |
|---|---|
| Bruttopaino | 0.306 Kilogram |
| Nettopaino | 0.296 Kilogram |
| Määrä | 0.001 Cubic meter |
Ominaisuudet | Arvo |
|---|---|
| EAN/UPC | 5703466241790 |
| Proposition 65 | Cancer and Reproductive Harm |