
Termostaatit, ECtemp Next Plus HW, Anturin tyyppi: NTC
088L0127
Näytön tyyppi: LCD
088L0127
Tuotteen määrittelytiedot
Ominaisuudet | Arvo |
|---|---|
| 1 Ensiöakun paino kg | 0.001 |
| 1 Ensiöakun SUM-paino kg | 0.001 |
| Akun tyyppi tai nimi | Coin battery Manganese Lithium (CR1220) |
| Anturin määrityspiste [Ohm/°C] | 15kΩ / 25°C |
| Anturin tyyppi | NTC |
| DG Indicator Profile | Contains Lithium Batteries |
| EEE-luokka | 5 small equipment (any external dimension < 50 cm) |
| EU RoHS -vaatimustenmukaisuus | Yes with exemptions |
| EU:n RoHS-vapautuslauseke | 6(c) |
| Induktiivinen kuorma | cos φ= 0.3 max 1A |
| Käyttökohde | Floor heating |
| Kiinan RoHS-vaatimustenmukaisuus | Out of scope |
| Korkeus [mm] | 86 mm |
| Kuvaus | ECtemp Next Plus HW |
| Kytkinrele | 1-napainen |
| Lämpötilan rajoitin [°C] [Maks.] | 65 °C |
| Lämpötilan rajoitin [°C] [Min.] | 35 °C |
| Material Description | ECtemp Next Plus HW |
| Näytön tyyppi | LCD |
| Näyttö (kyllä/ei) | Kyllä |
| Paino akkua kohden | 1 g |
Ominaisuudet | Arvo |
|---|---|
| Paristo, kpl | 1 |
| Product line | 21 |
| REACH-ehdokasluettelon aineet | No |
| Resistiivinen kuorma maks. [A] | 16 A |
| Säätelytyyppi | Hystereesi |
| Sisältää paristot | Yes |
| Syöttöjännite [V] AC | 230 V |
| Syöttöjännite [V] AC [maks.] | 250 V |
| Syöttöjännite [V] AC [min.] | 85 V |
| Syvyys [mm] | 16 mm |
| Takuu [vuosi] | 2 |
| Termostaatin IP-luokka | 30 |
| Tuotekuvaus | ECtemp Next Plus HW |
| Tuoteryhmä | Termostaatit |
| Tuotetyyppi | ECtemp Next Plus |
| UL-hyväksytty | No |
| Varastointilämpötila [°C] [Maks.] | 60 °C |
| Varastointilämpötila [°C] [Min.] | -10 °C |
| Väri | Valkoinen RAL 9010 |
| Warranty type | 2-year product warranty |
| WEEE-direktiivin piirissä | Yes |
Yleiset spesifikaatiot
Ominaisuudet | Arvo |
|---|---|
| Bruttopaino | 0.188 Kilogram |
| Nettopaino | 0.188 Kilogram |
| Määrä | 0.626 Liter |
Ominaisuudet | Arvo |
|---|---|
| EAN/UPC | 5703466243824 |
| Proposition 65 | No Reproductive Toxins or Carcinogens |