
Termostaatit, ECtemp Next Plus, Anturin tyyppi: Huone + lattia
088L0121
Lämpötila - huone [°C]: 5 - 35, Näytön tyyppi: LCD
088L0121
Tuotteen määrittelytiedot
Ominaisuudet | Arvo |
|---|---|
| 1 Ensiöakun paino kg | 0.001 |
| 1 Ensiöakun SUM-paino kg | 0.001 |
| Akun tyyppi tai nimi | Coin battery Manganese Lithium (CR1220) |
| Anturin määrityspiste [Ohm/°C] | 15kΩ / 25°C |
| Anturin tyyppi | Huone + lattia |
| DG Indicator Profile | Contains Lithium Batteries |
| DIN-asennus | Ei |
| EEE-luokka | 5 small equipment (any external dimension < 50 cm) |
| EU RoHS -vaatimustenmukaisuus | Yes with exemptions |
| EU:n RoHS-vapautuslauseke | 6(c) |
| Hyväksyntä | EAC |
| Induktiivinen kuorma | max 1A |
| Jäätymissuojaus [°C] | 5 °C |
| Käyttökohde | Floor heating |
| Kiinan RoHS-vaatimustenmukaisuus | Out of scope |
| Korkeus [mm] | 86 mm |
| Kuulapaineen testilämpötila [°C] | 75 °C |
| Kuvaus | ECtemp Next Plus |
| Kytkinrele | 1-napainen |
| Lämpötila - huone [°C] [Maks.] | 35 °C |
| Lämpötila - huone [°C] [Min.] | 5 °C |
| Lämpötila - lattia [°C] [Maks.] | 45 °C |
| Lämpötila - lattia [°C] [Min.] | 5 °C |
| Lämpötilan rajoitin [°C] [Maks.] | 45 °C |
| Lämpötilan rajoitin [°C] [Min.] | 5 °C |
| Material Description | Danfoss ECtemp Next Plus |
| Näytön tyyppi | LCD |
| Näyttö (kyllä/ei) | Kyllä |
| Ohjelmistoluokka | A |
| Paino akkua kohden | 1 g |
Ominaisuudet | Arvo |
|---|---|
| Paristo, kpl | 1 |
| Paristovarmennettu | Kyllä |
| Product line | 21 |
| REACH-ehdokasluettelon aineet | Lead (CAS no. 7439-92-1) |
| Resistiivinen kuorma maks. [A] | 16 A |
| Saasteluokka | 2 |
| Säätelytyyppi | Hystereesi |
| SCIP-asiakirjan nro | 50d35251-5939-484c-be43-57270ceaf246 |
| Sertifioinnin suorittanut yritys | EAC |
| Sisältää paristot | Yes |
| Syöttöjännite [V] AC | 230 V |
| Syöttöjännite [V] AC [maks.] | 250 V |
| Syöttöjännite [V] AC [min.] | 85 V |
| Syvyys [mm] | 16 mm |
| Takuu [vuosi] | 2 |
| Termostaatin IP-luokka | 30 |
| Tuotekuvaus | ECtemp Next Plus |
| Tuoteryhmä | Termostaatit |
| Tuotetyyppi | ECtemp Next Plus |
| UL-hyväksytty | No |
| UNSPSC-KOODI | 41112209 |
| Valmiustilan tehonkulutus [W] [Maks.] | 0.50 W |
| Varastointilämpötila [°C] [Maks.] | 60 °C |
| Varastointilämpötila [°C] [Min.] | -10 °C |
| Väri | Valkoinen RAL 9010 |
| Warranty type | 2-year product warranty |
| WEEE-direktiivin piirissä | Yes |
| Ympäristön lämpötila [°C] [Maks.] | 60 °C |
| Ympäristön lämpötila [°C] [Min.] | -10 °C |
Yleiset spesifikaatiot
Ominaisuudet | Arvo |
|---|---|
| Bruttopaino | 0.306 Kilogram |
| Nettopaino | 0.296 Kilogram |
| Määrä | 1.131 Liter |
Ominaisuudet | Arvo |
|---|---|
| EAN/UPC | 5703466233979 |
| Proposition 65 | Cancer and Reproductive Harm |