
ECtemp ECO Heat
088L0451
ECtemp ECO Heat, white
088L0451
Tuotteen määrittelytiedot
Ominaisuudet | Arvo |
|---|---|
| Anturin tyyppi | Huone + lattia |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| DIN-asennus | Ei |
| Elementti IP-luokka | 20 |
| Jäätymissuojaus [°C] | 5 °C |
| Käyttökohde | Floor heating |
| Korkeus [mm] | 86 mm |
| Kuvaus | ECtemp ECO Heat, white |
| Leveys [mm] | 86.00 mm |
| Material Description | ECtemp ECO Heat, white |
| Näytön tyyppi | LED |
| Näyttö (kyllä/ei) | Kyllä |
| Product line | 21 |
| Resistiivinen kuorma maks. [A] | 16 |
Ominaisuudet | Arvo |
|---|---|
| Säätelytyyppi | Hystereesi |
| Sisältää paristot | No |
| Syöttöjännite [V] AC | 230 V |
| Syöttöjännite [V] AC [maks.] | 250 V |
| Syöttöjännite [V] AC [min.] | 85 V |
| Takuu [vuosi] | 2 |
| Termostaatin IP-luokka | 20 |
| Tuoteryhmä | Termostaatit |
| Tuotetyyppi | ECtemp ECO Heat |
| Väri | Valkoinen |
| Warranty type | 2-year product warranty |
| Yhteensopiva kehysjärjestelmä | Ei |
| Yhteensopiva muiden valmistajien anturityyppi | Kyllä |
Yleiset spesifikaatiot
Ominaisuudet | Arvo |
|---|---|
| Bruttopaino | 251 Gram |
| Nettopaino | 204 Gram |
Ominaisuudet | Arvo |
|---|---|
| Määrä | 0.595 Liter |
| EAN/UPC | 5703466252161 |