
Termostaatit, ECtemp 610, Anturin tyyppi: Johto
088L0448
Näytön tyyppi: EI NÄYTTÖÄ
088L0448
Tuotteen määrittelytiedot
Ominaisuudet | Arvo |
|---|---|
| 2-napainen kytkin | Kyllä |
| Anturin määrityspiste [Ohm/°C] | 15kΩ / 25°C |
| Anturin tyyppi | Johto |
| Asteikon määritys | -10 +50ºC |
| CE-hyväksytty | Yes |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| DIN-asennus | Ei |
| EEE-luokka | 5 small equipment (any external dimension < 50 cm) |
| Elementti IP-luokka | 44 |
| EU RoHS -vaatimustenmukaisuus | Yes |
| EU:n RoHS-vapautuslauseke | No |
| Hystereesi (+/-) | 0.20 |
| Hyväksyntä | CE |
| Ilmaisintyyppi | LED |
| Induktiivinen kuorma | cos φ= 0.3 max 1A |
| Käyttökohde | Cold storeGround ice and snow meltingPipe / tank frost protectionRoof frost protection |
| Kiinan RoHS-vaatimustenmukaisuus | Out of scope |
| Korkeus [mm] | 100 mm |
| Kuulapaineen testilämpötila [°C] | 75 °C |
| Kuvaus | ECtemp 610 |
| Kytkinrele | 2-napainen |
| Lämpötilan asetusalue [°C] [Maks.] | 50 °C |
| Lämpötilan asetusalue [°C] [Min.] | 10 °C |
| Leveys [mm] | 69.50 mm |
| Liitinkaapelin koko maks. [mm²] | 2 x 2.5 |
| Material Description | EFET 610 ELEKTRONINEN TERMOSTAATTI |
| Näytön tyyppi | EI NÄYTTÖÄ |
| Pakkauksen korkeus [mm] | 85 mm |
Ominaisuudet | Arvo |
|---|---|
| Pakkauksen leveys [mm] | 95 mm |
| Pakkauksen syvyys [mm] | 140 mm |
| Product line | 21 |
| REACH-ehdokasluettelon aineet | No |
| Resistiivinen kuorma maks. [A] | 10 A |
| Saasteluokka | 2 |
| Säätelytyyppi | Hystereesi |
| Sertifioinnin suorittanut yritys | EACIntertek Semko |
| Sisältää paristot | No |
| Syöttöjännite [V] AC | 230 V |
| Syöttöjännite [V] AC [maks.] | 240 V |
| Syöttöjännite [V] AC [min.] | 220 V |
| Syvyys [mm] | 45 mm |
| Takuu [vuosi] | 2 |
| Tuotekuvaus | ECtemp 610 |
| Tuoteryhmä | Termostaatit |
| Tuotetyyppi | ECtemp 610 |
| UL-hyväksytty | No |
| UNSPSC-KOODI | 41112209 |
| Valmiustilan tehonkulutus [W] [Maks.] | 0.93 W |
| Varastointilämpötila [°C] [Maks.] | 65 °C |
| Varastointilämpötila [°C] [Min.] | -20 °C |
| Väri | Valkoinen RAL 9010 |
| Warranty type | 2-year product warranty |
| WEEE-direktiivin piirissä | Yes |
| Ympäristön lämpötila [°C] [Maks.] | 50 °C |
| Ympäristön lämpötila [°C] [Min.] | -10 °C |
Yleiset spesifikaatiot
Ominaisuudet | Arvo |
|---|---|
| Bruttopaino | 0.272 Kilogram |
| Nettopaino | 0.222 Kilogram |
Ominaisuudet | Arvo |
|---|---|
| Määrä | 1.008 Liter |
| EAN/UPC | 5703466130384 |