
Termostaatit, ECtemp 440, 5 °C - 35 °C
088L0464
Lämpötilan asetusalue [°C]: 5 - 35, Näytön tyyppi: LCD
088L0464
Tuotteen määrittelytiedot
Ominaisuudet | Arvo |
|---|---|
| 1 Ensiöakun paino kg | 0.001 |
| 1 Ensiöakun SUM-paino kg | 0.001 |
| Akun tyyppi tai nimi | Coin battery Manganese Lithium (CR1220) |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| DIN-asennus | Ei |
| EU RoHS -vaatimustenmukaisuus | Yes |
| Käyttökohde | Floor heating |
| Kiinan RoHS-vaatimustenmukaisuus | Yes |
| Korkeus [mm] | 86 mm |
| Kuvaus | ECtemp 440, no sensor CN |
| Lämpötila - lattia [°C] [Maks.] | 45 °C |
| Lämpötila - lattia [°C] [Min.] | 5 °C |
| Lämpötilan asetusalue [°C] [Maks.] | 35 °C |
| Lämpötilan asetusalue [°C] [Min.] | 5 °C |
Ominaisuudet | Arvo |
|---|---|
| Material Description | C4C ECtemp 440, no sensor CN |
| Näytön tyyppi | LCD |
| Näyttö (kyllä/ei) | Kyllä |
| Paristo, kpl | 1 |
| Product line | 21 |
| Sisältää paristot | Yes |
| Syvyys [mm] | 13 mm |
| Termostaatin IP-luokka | 30 |
| Tuoteryhmä | Termostaatit |
| Tuotetyyppi | ECtemp 440 |
| UL-hyväksytty | Out of scope |
| Väri | Valkoinen RAL 9010 |
| WEEE-direktiivin piirissä | Yes |
Yleiset spesifikaatiot
Ominaisuudet | Arvo |
|---|---|
| Bruttopaino | 0.357 Kilogram |
| Nettopaino | 0.271 Kilogram |
Ominaisuudet | Arvo |
|---|---|
| Määrä | 0.001 Cubic meter |
| EAN/UPC | 5715162228814 |