
Heijastavat eristyslevyt 10 levyä 5m²
088L0076
Application: Floor heating
Tämä tuote on poistettu valikoimasta.
Tuotetta ei enää voi ostaa, mutta siitä löytyy edelleen tietoja, kuten manuaalisia huolto-ohjeita, piirustuksia jne.
Jos etsit vastaavaa tuotetta, voit tutustua muihin vaihtoehtoihin saman tuotetyypin sivulla. : ECcell
Suositeltu korvaava tuote: 140F1130
088L0076
Tuotteen määrittelytiedot
Ominaisuudet | Arvo |
|---|---|
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| EU RoHS -vaatimustenmukaisuus | Out of scope |
| Käyttökohde | Floor heating |
| Käyttölämpötila [°C] [Maks.] | 80 °C |
| Kiinan RoHS-vaatimustenmukaisuus | Out of scope |
| Kuvaus | Heijastavat eristyslevyt 10 levyä 5m² |
| Leveys [mm] | 50.00 mm |
| Material Description | Reflect insulation plates 10 plts 5m² |
| Pakkauksen korkeus [mm] | 1300 mm |
| Pakkauksen leveys [mm] | 800 mm |
| Pakkauksen syvyys [mm] | 1200 mm |
Ominaisuudet | Arvo |
|---|---|
| Paksuus [mm] | 13.00 mm |
| Pituus [m] | 1.00 m |
| Product line | 21 |
| Sisältää paristot | No |
| Tuotekuvaus | Heijastavat eristyslevyt 10 |
| Tuoteryhmä | Muut lämmitystuotteet |
| Tuotetyyppi | ECcell |
| UL-hyväksytty | No |
| UNSPSC-KOODI | 30141500 |
| Warranty type | 10-year product warranty |
Yleiset spesifikaatiot
Ominaisuudet | Arvo |
|---|---|
| Bruttopaino | 11.8 Kilogram |
| Nettopaino | 11.7 Kilogram |
| Määrä | 85.54 Liter |
Ominaisuudet | Arvo |
|---|---|
| EAN/UPC | 5703466228104 |
| Proposition 65 | Cancer |