
Lämmitysmatot, Veria QM 150, 3.00 m², Syöttöjännite [V] AC: 230, 450 W
189B0166
Veria QM 150 450W 230V 3m², 2C GLO
189B0166
Tuotteen määrittelytiedot
Ominaisuudet | Arvo |
|---|---|
| CE-hyväksytty | Yes |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Elementti IP-luokka | IPX7 |
| EU RoHS -vaatimustenmukaisuus | Yes |
| Hyväksyntä | CE |
| Johtimen eristys | FEP |
| Käyttökohde | Floor heating |
| Käyttölämpötila [°C] [Maks.] | 120 °C |
| Kiinan RoHS-vaatimustenmukaisuus | Out of scope |
| Kuvaus | Veria QM 150 450W 230V 3m², 2C GLO |
| Lämmönluovutus [W] | 450 W |
| Liitoskaapeli | Kyllä |
| Liitoskaapeli, koko[mm²] | 1.0 mm² |
| Liitoskaapeli, kpl | 1 |
| Liitoskaapelin johdin, kpl | 1 |
| Liitoskaapelin pituus [m] | 2.3 m |
| Liitoskaapelin tyyppi | DTWB |
| Material Description | Veria QM 150 450W 230V 3m², 2C GLO |
Ominaisuudet | Arvo |
|---|---|
| Maton leveys [m] | 0.5 m |
| Maton pituus [m] | 6.00 m |
| Muodonmuutoslujuus [N] | 600 N |
| Paksuus [mm] | 3.50 mm |
| Peittoalue [m²] | 3.00 m² |
| Product line | 21 |
| REACH-ehdokasluettelon aineet | No |
| Sisältää paristot | No |
| Syöttöjännite [V] AC | 230 V |
| Takuu [vuosi] | 12 |
| Tuoteryhmä | Lämmitysmatot |
| Tuotetyyppi | Veria QM 150 |
| UL-hyväksytty | Out of scope |
| Ulkovaipan väri | Keltainen |
| Ulkovaippa | PVDF |
| UNSPSC-KOODI | 40101830 |
| Vetolujuus [N] | 120 N |
Yleiset spesifikaatiot
Ominaisuudet | Arvo |
|---|---|
| Bruttopaino | 1.873 Kilogram |
| Nettopaino | 1.854 Kilogram |
Ominaisuudet | Arvo |
|---|---|
| Määrä | 22.739 Liter |
| EAN/UPC | 5703466206843 |