
Lämmitysmatot, LXmat, 12 W/ft², 20 ft², Syöttöjännite [V] AC: 120
088L3152
Kaapelityyppi: Kaksoisjohdin
088L3152
Tuotteen määrittelytiedot
Ominaisuudet | Arvo |
|---|---|
| Asennuslämpötila [°F] | 23 °F |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Ei-käyttölämpötila [°F] [Maks.] | 212 °F |
| Elementti IP-luokka | IPX7 |
| EPD saatavilla | Yes |
| EU RoHS -vaatimustenmukaisuus | Out of scope |
| Hyväksyntä | c CSA us |
| Hyväksyntästandardi | CLASS 2872 01CLASS 2872 81 |
| Johtimen eristys | FEP |
| Kaapelin halkaisija [in] | 0.19 in |
| Kaapelin vastus [Ohm] | 60.9000 Ohm |
| Kaapelisuojus | Alumiinifolio 100% |
| Kaapelityyppi | Kaksoisjohdin |
| Käyttökohde | Floor heating |
| Käyttölämpötila [°F] [Maks.] | 149 °F |
| Kiinan RoHS-vaatimustenmukaisuus | Out of scope |
| Kuvaus | LX Mat 120V, 20 Sq. Ft., 240W |
| Lämmitysperiaate | Sarjaan kytkettävä resistiivinen |
| Lämmönluovutus [W] | 240 W |
| Liitoskaapeli | Kyllä |
| Liitoskaapeli, koko[mm²] | 1.0 mm² |
| Liitoskaapeli, kpl | 1 |
| Liitoskaapelin johdin, kpl | 2 |
| Liitoskaapelin pituus [ft] | 13.0 ft |
| Liitoskaapelin tyyppi | DTWB |
Ominaisuudet | Arvo |
|---|---|
| Lyijytön | Kyllä |
| Material Description | LX Mat 120V 240W 20Sq. Ft. |
| Maton leveys [ft] | 2.0 ft |
| Maton pituus [ft] | 10.0 ft |
| Maton teho [W/ft²] | 12 W/ft² |
| Muodonmuutoslujuus [N] | 600 N |
| Palamista hidastava | Kyllä |
| Peittoalue [sq ft] | 20 ft² |
| Product line | 21 |
| REACH-ehdokasluettelon aineet | No |
| Sertifioinnin suorittanut yritys | C CSA US |
| Sisältää paristot | No |
| Syöttöjännite [V] AC | 120 V |
| Takuu [vuosi] | 20 |
| Tarvikesarja | No |
| Tuotekuvaus | LX Mat |
| Tuoteryhmä | Lämmitysmatot |
| Tuotetyyppi | LXmat |
| UL-hyväksytty | No |
| Ulkovaipan väri | Punainen |
| Ulkovaippa | PVC |
| UV-suojattu | Ei |
| Vetolujuus [N] | 120 N |
| Virta [A] [Maks.] | 2.0 A |
Yleiset spesifikaatiot
Ominaisuudet | Arvo |
|---|---|
| Bruttopaino | 1.557 Kilogram |
| Nettopaino | 1.542 Kilogram |
| Määrä | 12.825 Liter |
Ominaisuudet | Arvo |
|---|---|
| EAN/UPC | 5703466140154 |
| Proposition 65 | Cancer |